07:46 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Nelaimingo atsitikimo metu iš trasos išstumto lengvojo automobilio vairuotojas ir keleivė patyrė įvairių sužalojimų ir buvo hospitalizuoti

  VILNIUS, birželio 19 — Sputnik. Neblaivus Lietuvos pilietis užmigo prie vairo ir įstūmė į griovį priešais jį važiavusį automobilį, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į Minsko srities vykdomojo komiteto Vyriausiosios vidaus reikalų valdybos Valstybinę automobilių inspekciją.

  Eismo įvykis įvyko naktį į antradienį netoli Minsko miesto — 16-ame kilometre M-2 greitkelio, šalia kaimo Zhukov Lug.

  "Ford Mondeo" vairavęs 40 metų Lietuvos gyventojas užmigo vairuodamas ir susidūrė su priekyje važiavusiu ta pačia kryptimi kitu "Ford Mondeo", kurį vairavo 23 metų minskietis", — sakė Valstybinės automobilių inspekcijos valdybos oficialus atstovas Sergejus Čebotarevas.

  Priekyje važiavęs "Ford" nuo susidūrimo užvažiavo ant metalinės tvoros ir nusileido į griovį. Vairuotojas ir kartu su juo važiavusi 20 metų keleivė patyrė įvairių sužalojimų ir buvo hospitalizuoti. 

  Minsko srities kelių Valstybinė automobilių inspekcija patikslino, kad per pirmuosius šių metų penkis mėnesius regione buvo sulaikyti 1599 neblaivūs vairuotojai, 87 iš jų — pakartotinai. Jų atžvilgiu buvo pradėtos baudžiamosios bylos.

  Dar šia tema

  Paviešintas neblaivaus vairuotojo triukas Utenos rajone
  Seimas siūlo griežtinti atsakomybę neblaiviems kelyje
  Mašinos su antialkoholiniais užraktais: Lietuvoje sugalvota bausmė girtiems vairuotojams
  Tegai:
  eismo įvykis, Baltarusija

  Svarbiausios temos