14:49 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (266)
  42

  Austrijos pirmininkavimo programoje teigiama, kad Rusija atlieka pagrindinį vaidmenį, skatinant stabilumą ir saugumą Europoje ir pasaulyje, todėl reikia stiprinti dialogą ir plėtoti santykius su šia šalimi

  VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Austrija savo pirmininkavimo Europos Sąjungoje metu ketina plėtoti santykius su Rusija, kaip viena iš pagrindinių veikėjų saugumo ir stabilumo Europoje srityje, praneša RIA Novosti su nuoroda į ketvirtadienį Briuselyje pristatytą Austrijos pirmininkavimo programą, kuris prasideda liepos 1 dieną.

  Heinz-Christian Štrache, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Programoje, pristatytoje susitikime su Austrijos nuolatiniu atstovu prie ES Nikolausu Maršiku, teigiama, kad Austrijos pirmininkavimo metu bus surengtas "Rytų partnerystės" valstybių užsienio reikalų ministrų susitikimas, kuriame bus įvertinta pažanga ir aptarti tolimesni žingsniai. Be to, anot programos, ypatingas dėmesis bus skirtas krizei Ukrainoje. 

  "Kadangi Rusija atlieka pagrindinį vaidmenį, skatinant stabilumą ir saugumą Europoje ir pasaulyje, Austrijos uždavinys bus tęsti santykių tarp ES ir Rusijos plėtrą, remiantis jau suformuluotais penkiais pagrindiniais principais, taip pat stiprinti ES ir Rusijos dialogą", — teigiama dokumente.

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (266)

  Dar šia tema

  Viena kaltina Londoną, kad jis vertė išsiųsti Rusijos diplomatus
  Bundestagas pareiškė, kad sankcijos prieš Rusiją daro žalą Europai
  ES išplėtė sankcijas Rusijai dėl rinkimų Kryme
  Vašingtono centras neteko patogių tualetų dėl sankcijų Rusijai
  Tegai:
  užsienio politika, Europos Sąjunga (ES), Austrija, Rusija

  Svarbiausios temos