15:02 2020 Liepos 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB81.3769
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  55

  Rusijos prezidentas informavo apie anksčiau įvykusį pokalbį telefonu su Ukrainos prezidentu Petro Porošenko, šiame kontekste šalys pasikeitė nuomonėmis apie dabartinius Rusijos ir Ukrainos santykius ir reguliacijos procesą Ukrainos pietryčiuose

  VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį su Rusijos Federacijos saugumo tarnybos nariais aptarė padėtį Ukrainos pietryčiuose ir daugelį kitų klausimų, RIA Novosti pranešė Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.

  Ukrainos prezidentas petro Porošenko, archyvinė nuotrauka
  Пресс-служба президента Украины

  "Rusijos prezidentas informavo apie anksčiau įvykusį pokalbį  telefonu su Ukrainos prezidentu Petro Porošenko. Šiame kontekste šalys pasikeitė nuomonėmis apie dabartinius Rusijos ir Ukrainos santykius ir  reguliacijos procesą Ukrainos pietryčiuose.", ― sakė Peskovas.

  "Taip pat buvo aptarti dabartiniai Rusijos socialinio ir ekonominio vystymosi klausimai",― pridūrė atstovas spaudai.

  Susitikime dalyvavo Federacijos Tarybos narė Valentina Matvijenko, Kremliaus administracijos vadovas Antonas Vaino, saugumo tarybos sekretorius Nikolajus Patruševas, Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, gynybos ministras Sergejus Šoigu, specialiųjų saugumo tarnybų vadovai Aleksandras Bortnikovas ir Sergejus Naryškinas, taip pat prezidento specialusis įgaliotas atstovas aplinkosaugos, ekologijos ir transporto klausimais Sergejus Ivanovas.

  Dar šia tema

  Ukrainos URM vadovas ragina sugadinti Pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje
  Kijevas paskelbė, kad prarado kontrolę šalia Krymo esančiuose Ukrainos rajonuose
  Rusija iškėlė bylą prieš 15 nepripažinusių Krymo prijungimo Ukrainos teisėjų
  Kijevas pareiškė, kad reikia "išsaugoti Rusijos priklausomybę nuo Ukrainos"
  Tegai:
  Ukraina, Petro Porošenka, Vladimiras Putinas, Rusija

  Svarbiausios temos