05:45 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Turistė iš Prancūzijos sportavo vakare ir netyčia kirto JAV ir Kanados sieną; migracijos tarnybos darbuotojams prireikė dviejų savaičių, kad patvirtintų merginos dokumentų autentiškumą

  VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. Turistė iš Prancūzijos praleido dvi savaites kalėjime dėl to, kad vakarinio bėgimo metu ji netyčia kirto JAV ir Kanados sieną, rašo The Independent.

  Incidentas įvyko šalia Vait Roko miesto, netoli Vankuverio. Dėl to, kad mergina su savimi neturėjo dokumentų, ji buvo nusiųsta į tardymo izoliatorių Takomos mieste, už 200 kilometrų nuo suėmimo vietos.

  Pasak turistės, ten, kur ji sportavo, nebuvo jokių ženklų, kad šalia yra siena. Ji nuėjo nuo takelio, kad padarytų nuotrauką, kai prie jos priėjo pasieniečiai.

  "Jie man pasakė, kad aš neteisėtai kirtau sieną, o aš bandžiau jiems paaiškinti, kad aš to nedariau tyčia", — paaiškino prancūzė.

  Pasak prancūzės, vėliau pareigūnai ją pasidino į mašiną ir nuvežė. Po to ji buvo paprašyta nusiimti visus drabužius, net papuošalus, ir buvo visiškai apžiūrėta.

  Kai motina atvežė į Takomą dukros dokumentus ir leidimą būti Kanadoje, migracijos tarnybos darbuotojams prireikė dviejų savaičių, kad patvirtintų jų autentiškumą.

  Tegai:
  Prancūzija, Kanada, JAV

  Svarbiausios temos