21:48 2020 Balandžio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.0871
 • RUB82.1046
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karas Sirijoje: nelengvų sprendimų priėmimas šaudant pabūklams (112)
  85

  Rusijos Chmeimimo bazės oro erdvės kontrolės priemonės aptiko ir sunaikino nežinomos kilmės nepilotuojamus skraidymo aparatus, nukentėjusių nėra, materialinė žala bazei nepadaryta

  VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Netoli Rusijos aviacijos bazės "Chmeimim" Sirijoje buvo sunaikinti nežinomos kilmės dronai, praneša RIA Novosti su nuoroda į bazės atstovą.

  Nepilotuojami skraidymo aparatai buvo aptikti danguje prieš dieną, prasidėjus tamsiam paros laikui. Kaip pranešė agentūros pašnekovas, Chmeimimo oro pajėgų bazės oro erdvės kontrolės priemonės iš šiaurės rytų krypties netoli aerodromo pastebėjo nedidelio dydžio taikinių grupę (nepilotuojamų skraidymo aparatų).

  Chmeimimo bazė dirba įprastu režimu.

  Tai ne pirmas kartas, kai netoli Rusijos oro pajėgų bazės Sirijoje aptikti nepilotuojami orlaiviai. Gegužės mėnesį Chmeimimo oro pajėgų bazės oro erdvės kontrolės priemonės numušė nežinomą nepilotuojamą skraidymo aparatą, o dar anksčiau Rusijos bazę bandė atakuoti iš deeskalacijos linijos teroristų paleisti namuose pagaminti skraidymo aparatai.

  Temos:
  Karas Sirijoje: nelengvų sprendimų priėmimas šaudant pabūklams (112)

  Dar šia tema

  Sirijoje sudužo Rusijos lėktuvas: žuvo 32 žmonės
  Tegai:
  numuštas dronas, Chmeimimo aviacijos bazė, Sirija, Rusija

  Svarbiausios temos