14:00 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  34

  Tai jau ne pirmas kartas, kai esami ar buvę Baltųjų rūmų tarnautojai viešai įžeidinėjami

  VILNIUS, liepos 10 — Sputnik. Donaldo Trampo patarėjas Stivenas Mileris buvo viešai įžeistas, kai pirko vakarienę restorane, praneša dienraštis Washington Post.

  Kaip rašo laikraštis, neseniai Mileris užsuko į restoraną netoli namų ir užsisakė suši išsineti už 80 dolerių. Kai jis atsiėmė užsakymą, restorano darbuotojas nusekė paskui jį ir viešai įžeidė bei parodė du viduriniuosius pirštus.

  Pasak laikraščio, vėliau Mileris pasakojo savo kolegoms, kad jis buvo įniršęs ir išmetė suši, bijodamas, kad kas nors restorane spjovė jam į maistą arba jį apnuodijo.

  Tai jau ne pirmas kartas, kai esami ar buvę Baltųjų rūmų tarnautojai viešai įžeidinėjami. Kai praėjusią savaitę buvęs Trampo patarėjas strateginiais klausimais Stivas Banonas apžiūrinėjo knygas antikvariniame knygyne, Ričmonde, moteris apšaukė jį keiksmažodžiais. Parduotuvės savininkas buvo priverstas paprašyti moters išeiti iš knygyno.

  Kitas incidentas įvyko su JAV aplinkos apsaugos agentūros vadovu Skotu Pruitu ir jo padėjėju kavinėje. Kavinės lankytoja kreipėsi į politiką ir pareiškė, kad jis turėtų palikti pareigas. Vėliau jis tą ir padarė.

  Birželio mėnesį protestuotojų minia nusekė paskui JAV tėvynės saugumo departamento vadovą Kirsteną Nielseną į meksikiečių restoraną, kad išreikštų nepasitenkinimą nelegalių migrantų šeimų išskyrimu. "Gėda!" Šaukė protestuotojai, o Nielsenas sėdėjo prie stalo.

  Be to, "Red Hen" restorano Virdžinijoje savininkė Stefani Vilkinson darbuotojų prašoma neseniai pareikalavo, kad Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sara Sandero išeitų iš restorano.

  Dar šia tema

  Baltieji rūmai mokosi apsisaugoti nuo branduolinių išpuolių ir musių
  Baltieji rūmai pateiks Kongresui "blogų vaikinų" iš Rusijos sąrašą
  Tegai:
  baltieji rūmai, darbuotojai, JAV

  Svarbiausios temos