17:47 2020 Rugsėjo 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  45

  Antradienį Rusijoje įvyko pirmasis čempionato pusfinalio mačas, kuriame dėl kelialapio į finalą kovojo Prancūzija ir Belgija

  VILNIUS, liepos 11 — Sputnik. Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trampą, atvykusį į Briuselį, pasitiko šalies užsienio reikalų ministerijos protokolo tarnybos vadovas Fransuaza Giusten, nes šalies vadovybės — ministro pirmininko, karaliaus ir užsienio reikalų ministro — tuo metu nebuvo sostinėje, praneša RIA Novosti.

  "La Libre" teigimu, Trampą taip pat pasitiko naujas JAV ambasadorius Belgijoje Ronaldas Gedvitcas, JAV nuolatinis atstovas NATO Kei Beili Hatčinson, nuolatinis atstovas ES Gordonas Sondlandas.

  Anot leidinio "Le Soiro", prezidento lėktuvas nusileido ne pačiame tarptautiniame oro uoste, kaip anksčiau buvo pranešta, bet netoliese esančiame kariniame aerodrome.

  Belgijos ministras pirmininkas Šarlis Mišelis antradienį išvyko sirgti už futbolo rinktinę į komuną Bren-le-Comte, kur gyvena Belgijos rinktinės puolėjas  Edenas Azaras. Karalius Filipas ir užsienio reikalų ministras Didje Reindesas lankosi Sankt Peterburge.

  Anksčiau Belgijos ministras pirmininkas žurnalistams sakė, kad liko "nalabai sužavėtas" Trampo laišku, kuriame JAV prezidentas ragino padidinti gynybos išlaidas.

  Belgijos gynybos ministerija rengia konkursą dėl karalystės karinių oro pajėgų modernizavimo naujos kartos naikintuvais-bombonešiais. Kalba eina apie naikintuvų F-16, kurie tarnauja Belgijos oro pajėgose nuo 1980-ųjų pradžios, parko keitimą. Amerikos koncernas "Lockheed Martin" siūlo F-35 naikintuvus.

  Antradienį Prancūzijos rinktinė 1:0 nugalėjo Belgijos komandą ir pateko į Pasaulio futbolo čempionato finalą.

  Dar šia tema

  NATO aukščiausiojo lygio susitikimo dalyvių laukia atskiros vakarienės
  Stoltenbergas pasakė, kiek sąjungininkai gali dar išleisti gynybai
  Tegai:
  NATO viršūnių susitikimas, Pasaulio futbolo čempionatas, Donaldas Trampas, Belgija, JAV

  Svarbiausios temos