05:08 2020 Rugpjūčio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1854
 • RUB86.3692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Situacija su "RIA Novosti Ukraina" (62)
  28

  MIA "Rossija segodnia" ir televizijos kanalo "RT" vyriausioji redaktorė Margarita Simonian, komentuodama Chersono teismo sprendimą, pabrėžė, kad jis buvo nuspėjamas

  VILNIUS, liepos 12 — Sputnik. Ukrainos prokuroras Igoris Ponočovnyj pranešė, kad Chersono teismas pratęsė naujienų agentūros "RIA Novosti Ukraina" vadovo Kirilo Višinskio areštą iki rugsėjo 13 dienos, pranešė RIA Novosti.

  MIA "Rossija segodnia" ir televizijos kanalo "RT" vyriausioji redaktorė Margarita Simonian, komentuodama Chersono teismo sprendimą, pabrėžė, kad jis buvo nuspėjamas.

  "Stebuklas neįvyko, sprendimas alsuoja "europietiškų vertybių" dvasia ukrainietiškai. Mes ir toliau kovosime dėl kuo greitesnio Kirilo paleidimo", — sakė Simonian.

  Višinskio advokatas Andrejus Domanskis pažadėjo, kad gynyba apskųs teismo sprendimą.

  Višinskio areštas

  Ukrainos saugumo tarnybos pareigūnai gegužės 15 dieną įsiveržė į "RIA Novosti Ukraina" biurą ir atliko daugybę valandų trukusią kratą. Tą pačią dieną jie sulaikė portalo vadovą Kirilą Višinskį jo namų kieme.

  Višinskis buvo nusiųstas į Chersoną, kur vietinis teismas gegužės 17 dieną nusprendė areštuoti jį dviem mėnesiams. Višinsko gynyba apskundė šį sprendimą gegužės 21 dieną. Žurnalistas įtariamas valstybės išdavyste.

  Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pavadino Ukrainos valdžios veiksmus "RIA Novosti Ukraina" atstovų atžvilgiu nepriimtinais.

  ESBO ir Europos Taryba taip pat išreiškė susirūpinimą dėl žiniasklaidos atstovų Ukrainoje padėties.

  Temos:
  Situacija su "RIA Novosti Ukraina" (62)

  Dar šia tema

  Kijevas neleido Rusijos konsului aplankyti Višinskio tardymo izoliatoriuje
  Rusija ragina JT atkreipti ypatingą dėmesį į Višinskio bylą
  Kijeve apiplėštas Kirilo Višinskio butas
  Ukrainos saugumo tarnyba apklausė 48 liudytojus Višinskio byloje
  Tegai:
  areštas, Kirilas Višinskis, Ukraina

  Svarbiausios temos