14:26 2020 Liepos 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1290
 • RUB80.8888
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  56

  Vladimiras Putinas ir Donaldas Trampas susitarė viešai neišsakyti šio plano, kad JAV prezidentas turėtų galimybę jį apagalvoti

  VILNIUS, liepos 20 – Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas susitikimo Helsinkyje metu pasiūlė JAV lyderiui Donaldui Trampui surengti referendumą kaip vieną iš krizės Donbase sureguliavimo būdų, rašo RIA Novosti su nuoroda į "Bloomberg".

  Agentūros šaltiniai, kurie dalyvavo susitikime, sakė, kad kalbama apie tarptautinių organizacijų globojamą referendumą, kurime DLR ir LLR gyventojai pasisakys apie teritorijų statusą.

  Putinas ir Trampas susitarė viešai neišsakyti šio plano, kad JAV prezidentas turėtų galimybę jį apagalvoti, pridūrė "Bloomberg" šaltiniai.

  Pirmadienį du lyderiai susitiko Helsinkyje. Jų pokalbis truko keturias valandas.

  Spaudos konferencijoje Putinas sakė, kad šalys aptarė beveik visą dvišalių santykių ir tarptautinių klausimų spektrą, o kai kuriais klausimais net pasiekė susitarimų. Trampas taip pat teigiamai įvertino susitikimą. Jis pabrėžė, kad santykiai su Rusija svarbūs JAV ir visam pasauliui, ir sakė, kad Maskva ir Vašingtonas turi rasti būdą bendradarbiauti.

  Dar šia tema

  Puškovas paaiškino, kodėl Trampas neigia "Rusijos įsikišimą"
  Trampas paaiškino, kodėl Juodkalnija gali įtraukti NATO į Trečiąjį pasaulinį karą
  Trampas pakomentavo žiniasklaidos "svajonę" pamatyti karą tarp Rusijos ir JAV
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos