22:05 2019 Gruodžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Atsisveikinimas su Denisu Tenu, archyvinė nuotrauka.

  Tūkstančiai žmonių atsisveikino su mirusiu čiuožėju Denisu Tenu

  © Sputnik / Виталий Белоусов
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  77

  Denisas Tenas ketvirtadienį žuvo po susidūrimo su nusikaltėliais Almatoje, kuomet jie bandė pavogti automobilio veidrodėlius

  VILNIUS, liepos 21 — Sputnik. Tūkstančiai Almatos gyventojų atėjo į Baluan Sholak sporto rūmus palydėti į paskutinę kelionę garsų dailiojo čiuožimo, 2014-ųjų metų olimpinio bronzos medalio laimėtoją, Denisą Teną.

  Kaip praneša RIA Novosti korespondentas, atsisveikinti su čiuožėju susirinko šimtai žmonių. Sporto komplekso ledo arenoje stovi jo nuotrauka, prie kurios žmonės atnešė gėlių ir žvakių, daugelis iš jų negalėjo sulaikyti ašarų. Ekranuose buvo rodomi čiuožėjo pasirodymų fragmentai.

  Денис Тен (Казахстан)
  Denisas Tenas.

  Denisas Tenas ketvirtadienį žuvo po susidūrimo su nusikaltėliais Almatoje (Kazachstanas), kuomet jie bandė pavogti automobilio veidrodėlius.

  Jis buvo subadytas peiliu ir paguldytas į ligoninę. Deja, po trijų valandų gydytojai konstatavo, kad dėl patirtų sužalojimų sportininkas mirė. Prieš mėnesį 25-uoju gimtadieniu besidžiaugusi dailiojo čiuožimo žvaigždė dalyvavo šių metų Pjongčango žiemos olimpinėse žaidynėse.

  Iškart po nužudymo policija pradėjo baudžiamąją bylą. Kitą dieną policija pranešė, kad du įtariamieji suimti. Jie abu pripažino kaltę. Penktadienį teismas leido juos suimti dviem mėnesiams.

  Tegai:
  dailusis čiuožimas, mirtis

  Svarbiausios temos