09:10 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (110)
  62

  "The Daily Mail" duomenimis, asmuo, kuriam parodyta tariamo įtariamojo nuotrauka, yra Džošas Harrisas – Eimsberyje nunuodytos Don Sturgess pažįstamas

  VILNIUS, liepos 23 — Sputnik. Britų tyrėjai parodė buvusio GRU pulkininko Sergejaus Skripalio ir jo dukros Julijos apnuodijimo Solsberyje svarbiausiems liudytojams vieno iš galimų įtariamųjų nuotrauką, praneša leidinys "The Daily Mail".

  Pačios nuotraukos laikraštis nepaviešino.

  Anot "The Daily Mail", policijos pareigūnai panaudojo veidų atpažinimo technologiją, kad nustatytų du užpuolikus, užfiksuotus stebėjimo kameromis.

  Kaip praneša leidinys, Skripalių byla yra tiriama kartu su dviejų britų — Don Sturgess ir Čarlio Roulio — nunuodijimu liepos pradžioje Eimsberyje, kuris yra netoli nuo Solsberio. Manoma, kad jie buvo apnuodyti ta pačia nervus paralyžuojančia medžiaga, kaip ir buvęs GRU pulkininkas ir jo dukra. Sturgess po nunuodijimo mirė, ir, kaip praneša "The Daily Mail", būtent jos pažįstamam — 28-metų Džošiui Harrisui — policija parodė galimo įtariamojo nuotrauką.

  Pasak Harriso, jo buvo paklausta, ar jis kada nors matė mieste nuotraukoje pavaizduotą asmenį ir, jei taip, kur tiksliai. Vyras neatpažino asmens nuotraukoje. Be to, teisėsaugos pareigūnai paminėjo moterį, apie kurią jie nori pakalbėti, tačiau jos nuotraukos policijos pareigūnai neturėjo.

  Leidinyje teigiama, kad Skotland Jardas atsisakė komentuoti šią informaciją.

  Kovo pradžioje Solsberyje britų šnipas Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija buvo apnuodyti, kaip tvirtina Londonas, nervus paralyžuojančia medžiaga. Šis incidentas sukėlė tarptautinį skandalą. Britanija apkaltino Rusiją prisidėjimu prie šio įvykio, nepateikusi įrodymų. Maskva kategoriškai atmeta visus kaltinimus ir pabrėžia, kad britai kategoriškai atsisako bendradarbiauti bylos tyrime. 

  Temos:
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (110)

  Dar šia tema

  Policija nustatė įtariamuosius Skripalių apnuodijime, praneša žiniasklaida
  Eimsberyje apsinuodijusi moteris mirė
  Incidentas Eimsberyje nebuvo "Rusijos užpuolimas", teigia Londonas
  Tegai:
  Sergejus Skripalis, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos