00:10 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos tiltas į Krymą (46)
  117

  Politikas pervažiavo per tiltą prie automobilio vairo, nufilmavo tai ir įspūdžiais apie kelionę į Krymą pasidalino su savo tautiečiais

  VILNIUS, liepos 24 — Sputnik. Ukrainos politikas ir buvęs Aukščiausiosios Rados deputatas Aleksejus Žuravko pervažiavo tiltu per Kerčės sąsiaurį automobiliu ir pasidalino savo įspūdžiais apie kelionę į pusiasalį.

  Krymo tiltas
  © Sputnik / Виталий Тимкив

  Savo Facebook paskyroje politikas paskelbė vaizdo įrašą, kuriame galima pamatyti, kaip Žuravko važiuoja Krymo tiltu. Jis kreipėsi į savo tautiečius ir pasakė, kad tiltas pastatytas "kokybiškai, amžiams", taip pat pridūrė, kad įrenginys turės teigiamą poveikį Krymo ekonomikai ir jo gyventojų gerovei.

  Žuravko taip pat paragino ukrainiečius netikėti "Ukrainos melagingų analitikų" pasakojimais apie tai, kad Krymo tiltas neegzistuoja arba gali sugriūti.

  "Ukrainos valdžioje sėdi marginalai, vagiai, melagiai ir pavydūs <…> idiotai. Aš gi asmeniškai baltu pavydu pavydžiu ir džiaugiuosi dėl jūsų, Krymo gyventojai, ir dėl Rusijos, kad toks didelis projektas kaip Krymo tiltas jau veikia", — parašė buvęs parlamentaras savo paskyroje.

  Ukrainiečių politikas pabrėžė, jog abi tautos galėtų gauti "milžinišką naudą", jeigu Kijevas netrukdytų ir prisijungtų prie projekto realizavimo.

  Tiltas per Kerčės sąsiaurį sujungė Krymo pusiasalį ir Krasnodaro kraštą. Jo ilgis yra 19 kilometrų, todėl jis yra ilgiausias Rusijoje. Automobilių eismas Krymo tiltu buvo pradėtas šiemet, gegužės mėnesį. Planuojama, kad traukinių judėjimas prasidės 2019 metais.

  Temos:
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Dar šia tema

  Žmonės važiuoja Krymo tiltu, nes nori pasidalinti įvykiu socialiniuose tinkluose
  Ukraina pažadėjo nubausti tinklaraštininką už kelionę per Krymo tiltą
  Porošenko papasakojo apie Ukrainos planus dėl tilto per Kerčės sąsiaurį

  Svarbiausios temos