20:18 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris, pagrįsdamas savo argumentus per susitikimą su JAV prezidentu Donaldu Trampu, naudojosi ryškiomis kortelėmis, kuriomis supaprastinta forma buvo išaiškinti su prekyba susiję klausimai

  VILNIUS, liepos 27 — Sputnik. Junkeris paaiškino Trampui ES poziciją, pasitelkęs ryškias korteles, rašo "The Wall Street Journal".

  Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris, pagrįsdamas savo argumentus per susitikimą su JAV prezidentu Donaldu Trampu, naudojosi ryškiomis kortelėmis, kuriomis supaprastinta forma buvo išaiškinti su prekyba susiję klausimai.

  Pasak leidinio, kiekvienoje kortelėje buvo aprašyti daugiausia trys dalykai, susiję su tam tikru klausimu, pavyzdžiui, prekyba automobiliais arba medicinos technikos standartai. Iš viso Junkeris panaudojo daugiau nei dešimt tokių kortelių.

  "Mes žinojome, kad tai ne mokslinis seminaras. Viskas turėjo būti labai paprasta", – sakė leidiniui neįvardytas ES pareigūnas, kuris dalyvavo susitikime.
  Trampo ir Junkerio susitikimas įvyko trečiadienį Baltuosiuose rūmuose. ES ir JAV pasiekė susitarimų daugelyje sričių, tarp jų buvo aptartas abipusis siekimas panaikinti muitus pramoninėms prekėms, plėsti SGD importą iš JAV į ES, sojos pupelių importo plėtra.

  Dar šia tema

  Trampas paragino visas šalis atsikratyti prekybos barjerų ir muitų
  Makronas pasipriešino ES ir JAV deryboms dėl prekybos susitarimo
  Tegai:
  susitikimas, Donaldas Trampas, Žanas Klodas Junkeris

  Svarbiausios temos