11:30 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  48

  Putinas mano, kad Trampo noras visuomet vykdyti savo pažadus vertas pagarbos

  VILNIUS, liepos 27 – Sputnik. Didysis Donaldo Trampo pliusas yra jo noras įvykdyti savo pažadus, visų pirma rinkėjams, sakė Vladimiras Putinas spaudos konferencijoje po BRICS aukščiausiojo lygio susitikimo Pietų Afrikoje.

  "Beje, tai yra dabartinio prezidento ypatumas ir, manau, teigiamas dalykas, nes dažniausiai po rinkimų kai kurie ar kiti lyderiai greitai pamiršta tai, ką žmonėms pažadėjo, kai  dalyvavo rinkimuose", — sakė Rusijos prezidentas.

  Trampas ir Putinas ne vieną kartą teigiamai įvertino vienas kito charakterio savybes.  

  Trampo oponentai nuolat kritikuoja jį už "pernelyg pagarbų" elgesį su savo kolega iš Rusijos.

  "Manau, kad jis yra patyręs žmogus, turintis didelę patirtį verslininkas, ir jis supranta, kad jei reikia užmegzti bendradarbiavimo ryšius, tai turėtumėte su pagarba vertinti dabartinį ar potencialų partnerį, kitaip nieko neišeis", — cituoja Putiną RIA Novosti.

  Neseniai Helsinkyje įvyko prezidentų susitikimas. Šalys aptarė visą spektrą dvišalių santykių ir tarptautinę darbotvarkę, o kai kuriais klausimais netgi pasiekė praktinių susitarimų. Amerikos lyderis teigiamai įvertino aukščiausiojo lygio susitikimą ir pabrėžė, kad ryšiai su Rusija yra svarbūs Jungtinėms Amerikos Valstijoms ir pasauliui. Dėl to jis taip pat sulaukė politinių oponentų kritikos.

  Johanesburge baigiasi dešimtasis BRICS aukščiausiojo lygio susitikimas. Organizacija apima Braziliją, Rusiją, Indiją, Kiniją ir Pietų Afriką.

  Dar šia tema

  Žurnalas "Time" ant viršelio sujungė Putino ir Trampo veidus
  "Fox News" vedėjas nuvyko atostogauti į Rusiją po pokalbio su Putinu
  Amerikiečiai įtaria, kad Putino Trampui dovanotas kamuolys naudojamas šnipinėti
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos