00:55 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  36

  Buvęs Ekvadoro prezidentas mano, kad "WikiLeaks" steigėjo Džuliano Asandžo dienos šalies ambasadoje Londone yra suskaičiuotos

  VILNIUS, liepos 29 — Sputnik. Ekvadoro lyderis Leninas Moreno galbūt turi susitarimų su Vašingtonu dėl "WikiLeaks" steigėjo Džuliano Asandžo ateities, pareiškė buvęs Ekvadoro prezidentas Rafaelis Correa interviu RT.

  Anksčiau Moreno pasakė, kad "WikiLeaks" steigėjas turi palikti šalies ambasadą Londone, kur jis slepiasi nuo 2012 metų. Jis taip pat pažymėjo, kad jis nepalaiko Asandžo veiklos, nes, jo nuomone, yra teisingų ir teisėtų būdų "papasakoti pasauliui apie nepageidaujamus vyriausybių ir žmonių veiksmus".

  Correa mano, kad Moreno bando "pasaldinti piliulę", kalbėdamas apie dialogo poreikį, o "viskas jau buvo sutarta su Didžiosios Britanijos vyriausybe, ypač po JAV pirmininko pavaduotojo Maiko Penso vizito į Ekvadorą prieš kelias savaites".

  Jis taip pat pridūrė, kad "Asadžano dienos Ekvadoro ambasadoje  yra suskaičiuotos".

  "WikiLeaks" steigėjas slapstosi Ekvadoro ambasadoje, Londone, nuo 2012 metų, po to kai jis paprašė politinio prieglobsčio, nes bijojo Švedijos valdžios institucijų ekstradicijos į JAV dėl jo veiklos organizacijoje.

  Ekvadoro URM vadovas Chosė Valencija taip pat pareiškė, kad Asandžas negalės visada slėptis Ekvadoro ambasadoje.

  Dar šia tema

  Dingo "WikiLeaks" įkūrėjo Džuliano Asandžo Twitter paskyra
  Trampo sūnus susirašinėjo su WikiLeaks
  Tegai:
  Wikileaks, Rafaelis Correa, Džulianas Asandžas, Ekvadoras, Londonas

  Svarbiausios temos