03:34 2019 Vasario 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB74.1694
  Eimsberio policijos pareigūnai

  Rusijos ambasada laiko Eimsberyje nunuodytos britės kremavimą skubotu

  © AP Photo / Matt Dunham
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (103)
  34 0 0

  Rusijos diplomatinės misijos atstovo teigimu, tokia procedūra užkirto visus galimus kelius galimam tolesniam Don Sturgess mirties aplinkybių tyrimui

  VILNIUS, rugpjūčio 1 — Sputnik. Skubotas Eimsberyje nunuodytos Britanijos gyventojos Don Sturgess kremavimas rodo Londono planus ir toliau naikinti įkalčius, susijusius su "Skripalių byla", praneša RIA Novosti su nuoroda į šaltinį Rusijos ambasadoje​.

  Pasak šaltinio, Sturgess kremavimas gerokai apsunkins tyrimą, nes atmeta tolesnio tyrimo galimybę, jei atsiras naujų detalių ir reikės atlikti pakartotinius bandymus ar dar kartą patikrinti pirminę informaciją apie moters mirties priežastis.

  "Tai kelia susirūpinimą, nes Didžiosios Britanijos valdžios institucijos ir toliau naikina bet kokius reikšmingus fizinius įrodymus, kuriuos jie vienaip ar kitaip sieja su Skripalių šeimos apnuodijimu Solsberyje", — teigė ambasados atstovas.

  Liepos pradžioje britų policija pranešė apie "rimtą incidentą" Eimsberio mieste: "nežinoma medžiaga" buvo apnuodyti vyras ir moteris, jie buvo paguldyti į ligoninę sunkios būklės. Vėliau Skotland Jardas pareiškė, kad nukentėjusieji apsinuodijo tokia pačia medžiaga kaip ir buvęs GRU pulkininkas Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija.

  Sturgess mirė, praėjus keturioms dienoms po apsinuodijimo, ji buvo kremuota liepos 30 dieną. Jos pažįstamas Čarlis Roulis atgavo sąmonę.

  Skripaliai buvo apnuodyti kovine nervus paralyžuojančia medžiaga kovą Solsberio mieste, kuris yra netoli Eimsberio.

  Londonas apkaltino Rusiją prisidėjimu prie incidento, nepateikęs jokių įrodymų. Maskva kategoriškai atmeta visus kaltinimus ir pabrėžia, kad britai atsisako bendradarbiauti bylos tyrime.

  Temos:
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (103)

  Dar šia tema

  Eimsberyje apsinuodijusi moteris mirė
  Incidentas Eimsberyje nebuvo "Rusijos užpuolimas", teigia Londonas
  Skotland Jardas pareiškė, kad žmonės Eimsberyje buvo apnuodyti "Novičiok"
  Tegai:
  Rusijos ambasada Didžiojoje Britanijoje, Rusija, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos