01:26 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  57

  Minsko oro uosto pasieniečiai atsisakė įleisti "nenustatytos lyties poetą trans-aktyvistą", vadovaudamiesi įstatymo "Dėl  užsienio piliečių ir asmenų be pilietybės teisinės padėties" 30 straipsniu

  VILNIUS, rugpjūčio 1 — Sputnik. Baltarusijos pasieniečiai neleido įvažiuoti į šalį nenustatytos lyties aktyvistui Alok Wade-Manon,  praneša Sputnik Belarus.

  Neįprasto aktyvisto iš JAV vizitas buvo numatytas šią savaitę — jis turėjo pristatyti interneto projektą, skirtą lyties pasirinkimo klausimui spręsti.

  Kaip pranešė viena iš renginio organizatorių Vic Biran, Alok Wade-Manon į šalį neįleido — Minsko oro uosto pasieniečiai atsisakė įsleisti "nenustatytos lyties poetę trans-aktyvistą", vadovaudamiesi įstatymo "Dėl  užsienio piliečių ir asmenų be pilietybės teisinės padėties" 30 straipsniu.

  Pagal šį straipsnį, užsienietis negali kirsti valstybės sienos dėl įvairių priežasčių: nuo taisyklių kertant valstybės sieną pažeidimo ar atsisakymo sumokėti baudą iki galimos grėsmės baltarusių moralei, teisėms ir laisvei.

  Alok yra indų ir amerikiečių kilmės. Aktyvistas laiko save jokiai lyčiai nepriklausančia asmenybe, tai yra nei "jis" nei "ji" anglų kalboje Alok pasirenka įvardį "we" ("mes").

  Buvo numatyta, kad per susitikimą su Alok Baltarusijos sostinėje bus aptariama smurto, priekabiavimo ir feminizmo tema.

  Tegai:
  draudimas atvykti, pasieniečiai, Minsko oro uostas

  Svarbiausios temos