05:01 2019 Vasario 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1260
 • RUB75.0816
  Erikas Trampas su sūnumi Liuku, archyvinė nuotrauka

  Trampo sūnus papasakojo apie grasinimus jo šeimai

  © AP Photo / Pablo Martinez Monsivais
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  27 0 0

  Jis taip pat prisiminė, kad Amerikos lyderio namuose buvo rasti nežinomi balti milteliai ir pavadino "visišku absurdu" daugybę spaudos pranešimų apie savo tėvo veiklą

  VILNIUS, rugpjūčio 3 — Sputnik. Donaldo Trampo sūnus Erikas pareiškė, kad gavo grasinimų, praneša RIA Novosti.

  "Man buvo grasinama, visai mūsų šeimai buvo grasinama, mums visiems. Pas mus visus namuose atsirado baltų miltelių", — sakė jis interviu "Fox News", atsakydamas į klausimą apie grasinimus jo šeimai.

  Jis taip pat pavadino "visišku absurdu" ir "veidmainyste" daugybę spaudos pranešimų apie jo tėvo veiklą ir prezidento giminių veiksmus.

  Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka.
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Amerikos lyderis nesutaria su kai kuriomis žiniasklaidomis, vadindamas jas "žmonių priešais" ir "netikrų naujienų skelbėjais". Atsakydami į tai, žurnalistai kritikuoja Trampą ir nutekina informaciją iš Baltūjų rūmų.

  Po neseniai įvykusio susitikimo Helsinkyje su Vladimiru Putinu Trampas vėl buvo užpultas. Oponentai ir politiniai priešai kritikavo jį dėl aukščiausiojo lygio susitikimo ir dėl to, kas buvo pasakyta apie susitikimo rezultatus: šalys iš esmės aptarė visą dvišalių santykių spektrą ir tarptautinę darbotvarkę, o kai kuriais klausimais netgi pasiekė praktinių susitarimų. 

  Svarbiausios temos