22:03 2019 Liepos 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Ryanair lėktuvas, archyvinė nuotrauka

  "Ryanair" atšaukia daugiau nei 100 skrydžių dėl pilotų streiko

  CC0 / pixabay / JanClaus
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  55 0 0

  Liepos mėnesį, kai streikavo orlaivio palydovai, "Ryanair" buvo priversta atšaukti apie 600 skrydžių

  VILNIUS, rugpjūčio 6 — Sputnik. "Ryanair" paskelbė, kad dėl streiko, kurį rugpjūčio 10 dieną surengs Airijos aviakompanijos pilotai, šią dieną atšaukia daugiau nei šimtą skrydžių iš ir į Belgiją.

  "Dėl to, kad Belgijos pilotų sąjunga paragino streikuoti rugpjūčio 10 dieną, mes, deja, turime panaikinti daugiau kaip 104 skrydžius iš ir į Belgiją", — rašoma vežėjo pranešime žiniasklaidai.

  "Ryanair" tuo pačiu metu įsipareigoja grąžinti keleiviams pinigus už orlaivio bilietus arba pakeisti juos į skrydžius kitomis dienomis. Belgijos pilotų asociacija "BeCA" paragino "Ryanair" dirbančius pilotus paremti kitų šalių kolegų sprendimą streikuoti rugpjūčio 10 dieną, kai Airijos aviakompanijos administracija gąsdina darbuotojus.

  Liepos 25-26 dienomis streike dalyvavo iki 4 000 "Ryanair" skrydžio palydovų Ispanijoje, Portugalijoje, Belgijoje ir Italijoje su šūkiu, kad oro linijų bendrovė atsisakė taikyti Airijos įstatymus ir pritaikė darbo sąlygas pagal kiekvienos šalies nacionalinio darbo kodekso reikalavimus. Dėl streiko apie 600 "Ryanair" skrydžių buvo atšaukti.

  Kaip Briuselyje išplatinatame "BeCA" pareiškime, "nuo tų laikų "Ryanair" surengė kai kurių įgulos narių, kurie dalyvavo šiuose veiksmuose, įbauginimo kampanijas.

  Ši praktika yra nepriimtina ir prieštarauja streikų teisei, kurią užtikrina visos tarptautinės konvencijos.

  "Ryanair" — didžiausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Europoje. Dirba 33 šalyse, aptarnauja daugiau nei 1,8 tūkst. krypčių. Bendrovėje dirba apie 11,5 tūkst. žmonių.

  Dar šia tema

  "Ryanair" leidžia į saloną pasiimti tik vieną mažą kuprinę
  "Ryanair" ketina atidaryti naujų maršrutų iš Lietuvos
  Tegai:
  Ryanair

  Svarbiausios temos