09:11 2020 Vasario 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.0842
 • RUB68.9116
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  53

  Politikas yra įsitikinęs, jog Vakarai nėra susirūpinę tuo, kad Ukrainoje įvyko valstybės perversmas, kuriame buvo nužudyti tūkstančiai žmonių, ir visi suinteresuoti tik tuo, kaip vykdyti savo politinį žaidimą

  VILNIUS, rugpjūčio 8 - Sputnik. Čekijos senatorius Jaroslavas Doubrava mano, kad visos lėšos, skirtos Ukrainai kaip finansinė parama, pradingo "juodojoje skylėje", nepasiteisino ir greičiausiai nebus grąžintos, pranešė RIA Novosti su nuoroda į interviu laikraščiui "Parlamentri Listy".

  Jo nuomone, šalies oligarchai ir toliau kovoja dėl finansinių srautų, o tarp paprastų žmonių klesti baisus skurdas.

  Doubrava sakė, jog Vakarams nerūpi, kad Ukrainoje įvyko sunkus valstybės perversmas, kurio aukomis tapo tūkstančiai žmonių, o visi tik siekia įgyvendinti savo interesus šiame politiniame žaidime.

  Ateityje Ukrainos, kaip tiki senatorius, laukia liūdna perspektyva.

  "Periferija tikriausiai neįtaria, kas vyksta, o didžiuosius miestus jau kontroliuoja fašistai", — pabrėžė Doubrava ir pareiškė, kad jis neturi noro apsilankyti Ukrainoje, nes nenori "vaikščioti gatvėmis, kur žygiuoja fašistai".

  Anksčiau Aukščiausiosios Rados narys Vadimas Rabinovičius pareiškė, kad Kijevo valdžios institucijos privedė šalį prie skurdo. Jis taip pat prigavo Ukrainos vadovybę meluojant, atkreipdamas dėmesį į tai, kad šalyje labai padidėjo kainos, tačiau valstybės pareigūnai tvirtina priešingai.

  Dar šia tema

  Vengrija: Ukraina pati kalta dėl to, kad negali prisijungti prie ES
  Ukraina svarsto nutraukti susisiekimą geležinkeliu su Rusija
  Porošenko nurodė pakeisti sveikinimą šūkiu "Slava Ukraine"
  Tegai:
  finansinė parama, Ukraina

  Svarbiausios temos