12:22 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  180

  Daugiau nei dvi valandas laivo įgula sekė povandeninį laivą, o po to užfiksavo pagrindinius parametrus, kurie bus iššifruoti ir pritvirtinti prie akustinio portreto

  VILNIUS, rugpjūčio 10 - Sputnik. Juodosios jūros laivyno fregata "Admirolas Esenas" Viduržemio jūroje aptiko Amerikos povandeninį laivą "Ohajo" pavasario žygio metu ir pradėjo jį lydėti, praneša RIA Novosti su nuoroda į laikraštį "Izvestija".

  Pasak leidinio, įgula daugiau nei dvi valandas lydėjo povandeninį laivą.

  "Fregata įrašė jo pagrindinius parametrus. Jie bus iššifruoti ir prisegti prie povandeninio laivo akustinio portreto", — rašo laikraštis.

  Šis incidentas įvyko balandžio mėnesį. Fregata "Admirolas Esenas" išplaukė iš bazės Sevastopolyje kovo mėnesį ir liepos pabaigoje grįžo atgal. Laivas atliko užduotis kaip dalį nuolatinės Rusijos jūrų laivyno grupės tarnybos Viduržemio jūroje.

  Per šį laikotarpį fregata atliko įvairius pratimus, skirtus vieno laivo mūšiui, vykdė artilerijos šaudymus, taip pat atliko priešlaivines užduotis.

  "Admirolas Esenas" — patrulinis laivas, kuris yra laivyno 30-osios divizijos dalis. Fregata pavadinta Rusijos imperijos laivyno admirolo Nikolajaus Otovičaus von Eseno garbei, kuris per Pirmąjį pasaulinį karą vadovavo Baltijos jūros laivynui. Laivo ginkluotę sudaro kruizinės raketos "Kalibras", raketų kompleksas "Štilis-1", priešlėktuvinė artilerija ir reaktyvinių bombų įrenginiai.

  Povandeninis laivas "Ohajo" yra aprūpintas 150 taktinėmis raketomis "Tomahawk" ir yra laikomas vienu didžiausių pasaulyje.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida papasakojo apie Rusijos "Paskutinio teismo" ginklo galią
  Rusija parodė raketų "Bulava" paleidimą iš povandeninio kreiserio
  Rusijos karo laivai dalyvauja pratybose Baltijos jūroje
  Rusijoje sukurtas "amžinas" povandeninių laivų branduolinis reaktorius
  Tegai:
  povandeninis laivas, Rusijos karinis jūrų laivynas, laivynas, Rusija

  Svarbiausios temos