20:26 2019 Kovo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425
  Kapitolijus

  JAV valdininkė buvo nubausta už Putino portretą Kapitolijuje

  © Flickr/ Roman Boed
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  39 0 0

  Keitė Marč padėjo politinės organizacijos "ProgressNow" atstovams patekti į Kapitolijaus pastatą per tarnybinį įėjimą

  VILNIUS, rugpjūčio 19 - Sputnik. Kolorado demokratų tarybos nario patarėjai Keitei Marč buvo skirta bausmė už pokštą su Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretu vietiniame Kapitolijuje, pranešė "Denver Post".

  Liepos pabaigoje vietoje, kurioje turėjo būti dabartinio JAV lyderio Donaldo Trampo portretas, atsidūrė Putino portretas.

  Idėja priklausė politinės organizacijos "ProgressNow" dalyviams, norintiems pasijuokti iš respublikonų partijos atstovų ir atkreipti dėmesį į Trampo "ryšius" su Rusija.

  Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Сергей Гунеев

  Marč padėjo jiems patekti į Kapitolijaus pastatą per tarnybinį įėjimą. Po oficialaus tyrimo ji buvo paprašyta viešai atsiprašyti.

  Po Donaldo Trampo pergalės rinkimuose keletas politikų pareiškė, kad Rusijos valdžios institucijos darė įtaką balsavimo rezultatams. JAV Atstovų Rūmų bei Senato žvalgybos komitetai, taip pat nepriklausomas specialusis prokuroras Robertas Miuleris pradėjo tyrimą, tačiau nė vienas iš jų dar nepateikė įrodymų, kad Maskva padarė įtaką Trampo pergalei.

  Kremlius ne kartą atmetė šiuos kaltinimus, Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas šiuos kaltinimus laiko "visiškai nepagrįstais".

  Dar šia tema

  Trampas pasirašė 2019 metų gynybos biudžetą
  "Know-how" dujų versle: kodėl Trampas pasiūlė ES statyti uostus SGD
  Trampas pareiškė, kad sugebėjo užmegzti santykius su Putinu
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas, JAV

  Svarbiausios temos