19:03 2019 Rugpjūčio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1104
 • RUB73.1897
  Kijevo geležinkelio stotis, archyvinė nuotrauka

  Ukrainą sužlugdys iniciatyva nutraukti ryšius su Rusija

  © Sputnik / Стрингер
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  6910

  Rabinovičius pabrėžė, kad nutraukusi bendravimą su Rusija, Ukraina patirs didelių nuostolių dėl tranzito sustabdymo, taip pat šalis bus atskirta nuo pasaulio ekonomikos

  VILNIUS, rugpjūčio 20 — Sputnik. Aukščiausiosios Rados deputatas Vadimas Rabinovičius, komentuodamas Ukrainos infrastruktūros ministerijos iniciatyvą nutraukti susisiekimą su Rusija, pareiškė, kad "Ukrainą tuoj pribaigs", skelbia televizijos kanalas 112 Ukraina

  "Ukrainos valstybinės statistikos tarnybos duomenimis, per pirmuosius šešis šių metų mėnesius 238 tūkstančių ukrainiečių išvyko dirbti į Rusiją. Ten dirba milijonai. Apytiksliai dešimt milijardų įplaukų mūsų šalis gauna darbo migrantų dėka ir dar šiaip ne taip laikosi", — apgailestavo parlamentaras.
  Jis taip pat pabrėžė, kad nutraukusi bendravimą su Rusija, Ukraina patirs didelių nuostolių dėl tranzito sustabdymo, taip pat šalis bus atskirta nuo pasaulio ekonomikos.

  "Jau ir be to "Šilko kelias" praėjo pro šalį, ir taip visi keliai aplenkia Ukrainą. Pasaulio ekonomika auga, o jos centre — Ukraina, kurioje nukirsti keliai bet kokiam judėjimui", — kalbėjo Rabinovičius.

  Deputatas pridūrė, kad ekonominiai santykiai tarp Kijevo ir Maskvos ir toliau vystosi, todėl galimas tokių radikalių priemonių įvedimas sukėlė jam nuostabą.

  "Autobusų susisiekimą nutrauksite, nutrauksite viską — ką gi mes darysime toliau? Mūsų šalies prekybos apyvarta auga tik su Rusija. Jūs turite tik vieną užduotį: pribaigti šalį, priversti čia pasilikti 10-12 milijonų žmonių ir paversti Ukrainą agroindustriniu kompleksu su vergais Vakarams", — apibendrino Rabinovičius.

  Anksčiau Ukrainos infrastruktūros ministras Volodimiras Omeljanas sakė, kad jis pasirašė dokumentą, kuriam įsigaliojus, į "Maskvą kursuos tik meškos". Vėliau pareigūnas paaiškino, kad jo agentūra parengė sprendimo projektą, kuriame buvo pasiūlyta nutraukti susisiekimą geležinkeliu ir autobusais su Rusija.

  Dar šia tema

  Ukraina išsigando galimų sienų su Rusija uždarymo padarinių
  Ukrainos generolas pakvietė nutraukti bet kokius santykius su Rusija
  Tegai:
  ryšiai su Rusija, Rusija, Ukraina

  Svarbiausios temos