19:06 2020 Rugsėjo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1634
 • RUB90.4050
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Ukrainos pareigūnai tvirtina, kad turistų srautas į Krymą neva mažėja, tačiau norinčių važiuoti į pusiasalį eilės Čongaro pasienio kontrolės punkte nuolat auga, teigia ekspertas Michailas Podoliakas

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. Kijevas daugiau nei ketverius metus klaidina ukrainiečius apie situaciją Kryme, bando juos įtikinti, kad pusiasalyje nėra turistų, rašo straipsnyje portalui "Glavred" politinis technologas Michailas Podoliakas.

  Ukrainos valdžios institucijos tvirtina, kad turistų srautas į Krymą neva mažėja, tačiau eilės Čongaro pasienio kontrolės punkte nuolat auga. Taigi, Ukrainos valdžios propaganda neturi nieko bendra su realia padėtimi, teigia ekspertas.

  Podoliakas rekomenduoja skaitytojams keliauti traukiniu Kijevas-Novoaleksejevka iki paskutinės stoties, ten išlipti ir "pažvelgti į žmonių srautą, greitai užimantį vietas taksi iki Čongaro".

  "Kad į Krymą. Du trečdaliai sąstato. Praėjusiais metais buvo žymiai mažiau", — rašo politinis technologas.

  Taip pat Podoliakas sako, kad Krymo taksi vairuotojai galėtų papasakoti, jog "beveik visa privataus vežimo industrija susijusi su "kryminiu perėjimu" ir kad šiais metais jau yra rekordai".

  Tačiau, pasak eksperto, Kijevo melas nebūtų buvęs toks sėkmingas, jei patys ukrainiečiai būtų pasirengę patikrinti pareigūnų žodžius".

  "Kita vertus, mes norime būti apgauti. Ir visiškai nenorime žinoti tiesos, kuri yra mirtina. Į visas kryptis. Vien tik melas, suvyniotas į patriotizmą. "Krymas beveik nuskendo, mūsų turistų ten nėra"… Visas šis melas keliais sluoksniais reiškia tik vieną — valdantieji vaikinai nori pasiimti galimą ir sėkmingai iššokti iš čia", — rašo Podoliakas.

  Visos naujienos apie Rusijos tiltą į Krymą >>

  Anksčiau Krymo kurortų ir turizmo ministras Vadimas Volčenko pranešė, kad šiais metais pusiasalis tikisi priimti apie milijoną turistų, o turistų skaičius, įskaitant iš Ukrainos, auga.

  Dar šia tema

  Krymo totoriai pasirengę pranešti JT apie žmogaus teisių laikymąsi
  Žmonės važiuoja Krymo tiltu, nes nori pasidalinti įvykiu socialiniuose tinkluose
  Ukrainos pilietė bandė įvežti į Krymą pistoletą su šoviniais
  Tegai:
  Krymas, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos