12:25 2019 Gruodžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7798
  Ukrainos Aukščiausiosios Rados posėdis

  Rados deputatas papasakojo apie lemtingas prekybos su Rusija nutraukimo pasekmes

  © Sputnik / Стрингер
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  42

  Pasak Ukrainos parlamentaro Vadimo Rabinovičiaus, prekybos apyvarta su Rusija didėja, o bendradarbiavimas su Europa atneša šaliai tik nuostolių

  VILNIUS, rugpjūčio 22 — Sputnik. Prekybinių santykių su Rusija nutraukimas sunaikins Ukrainos ekonomiką, pasakė Aukščiausiosios Rados deputatas Vadimas Rabinovičius televizijos kanalo "112 Ukraina" eteryje, praneša RIA Novosti.

  Pasak jo, Rusija yra viena iš didžiausių Kijevo prekybos partnerių, o prekių apyvarta kas mėnesį didėja. Tuo tarpu bendradarbiavimas su Europa laisvosios prekybos zonoje atnešė Ukrainai tik nuostolių.

  Parlamentaras taip pat pabrėžė, kad prekybinių ryšių su Rusija nutraukimas taps lemtingu ekonomikai.

  "Prekybos su Rusija nutraukimas gali sukelti mums galutinį bendrojo nacionalinio produkto praradimą dar trečdaliu. Dėl jūsų veiksmų šaliai ir taip sunku, ir štai jums dar vienas nesubalansuotas žingsnis, ir jūs sunaikinsite ekonomiką iki galo", — pareiškė politikas.

  Anksčiau tapo žinoma, kad prekybos apyvarta tarp Rusijos ir Ukrainos nuo metų pradžios išaugo trečdaliu. Po to buvęs Ukrainos prezidentas Viktoras Juščenko sukritikavo dabartines valdžios institucijas ir paragino nutraukti prekybą su Rusija. Reaguodamas į tai buvęs Ukrainos ūkio ministras Viktoras Suslovas pareiškė apie milžinišką žalą Ukrainai, jei Kijevas nuspręs nutraukti prekybinius ryšius su Maskva.

  Dar šia tema

  Ukrainą sužlugdys iniciatyva nutraukti ryšius su Rusija
  Rados deputatas palygino Ukrainą su šachidu
  Ukrainos generolas pakvietė nutraukti bet kokius santykius su Rusija
  Tymošenko palygino Ukrainos gyventojus su Senovės Egipto vergais
  Kijeve papasakojo apie "milžinišką žalą" dėl prekybos nutraukimo su Rusija
  Tegai:
  užsienio politika, prekyba, Ukrainos Aukščiausioji Rada, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos