07:27 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB87.1809
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  51

  Porošenko sukrėstas dėl to, kiek Putinas turi "advokatų" Ukrainos politikų tarpe, ir kaip jie stengiasi nuimti nuo jo atsakomybę dėl karo ir perkelti ją ant Ukrainos pečių

  VILNIUS, rugpjūčio 22 — Sputnik. Petro Porošenko nustebęs, kad dauguma Ukrainos politikų palaiko Vladimiro Putino nuomonę dėl atsakomybės už padėtį Donbase, rašo RIA Novosti.

  "Aš, kaip prezidentas, sukrėstas dėl to, kiek Putinas turi "advokatų" mūsų politikų tarpe, ir kaip jie stengiasi nuimti nuo jo atsakomybę dėl karo ir perkelti ją ant Ukrainos pečių", — sakė Porošenko veteranų forumo metu Kijeve.
  Jo nuomone, kai kurie politikai taip apakinti vidinės kovos, kad kartais neapgalvotai, o kartais ir sąmoningai kartoja Maskvos tezes.

  Porošenko taip pat sakė, kad Kijevas niekada nepritars Rusijos pasiūlymams dėl taikos Donbase.

  "Raktas į taiką (Donbase — Sputnik.) ne Kijeve, ne Vašingtone ir ne Briuselyje. Raktas į taiką yra Kremliuje", — pridūrė Ukrainos lyderis.

  2015 metų sausio mėnesį Aukščiausioji Rada priėmė pareiškimą, kuriame Rusija vadinama "šalimi agresore", nes Kijevas mano, kad Maskva kišasi į Ukrainos reikalus ir dalyvauja Donbaso konflikte. Rusijos užsienio reikalų ministerija šiuos pareiškimus laiko viešomis nepagrįstomis insinuacijomis. Maskva ne kartą pareiškė, kad ji nedalyvauja įvykiuose Ukrainos pietryčiuose ir yra suinteresuota, kad Ukraina įveiktų krizę.

  Dar šia tema

  Donbaso tribunolas Porošenko pripažino kaltu dėl karo nusikaltimų
  Ukrainos politikas paaiškino, kodėl jam gėda dėl Porošenko
  Porošenko ketina Rusijai pateikti dar vieną ieškinį
  Ukraina papasakojo apie "baisų scenarijų", kurį Rusija paruošė Kijevui
  Porošenko Jaltos dienos proga pareiškė, kad virš miesto iškels Ukrainos vėliavą
  Tegai:
  Ukraina, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos