16:28 2019 Rugsėjo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1026
 • RUB70.7241
  Sergejus Skripalis, 2018 m. vasario 27

  Skripalio giminaičiai mano, kad jis negyvas

  © AFP 2019 /
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (107)
  57 0 0

  Kaip papasakojo dukterėčia Viktorija, paskutinį kartą Skripalio dukra Julija susisiekė su giminaičiais liepos pabaigoje. Ji pažadėjo, kad jos tėvas paskambins per tris dienas, tačiau nuo to laiko praėjo beveik mėnuo

  VILNIUS, rugpjūčio 23 - Sputnik. Buvusio GRU pulkininko, britų šnipo Sergejaus Skripalio giminaičiai įtaria, kad jis gali būti negyvas, nes nepalaiko su jais ryšio, o žiniasklaidoje nėra jo nuotraukų po apsinuodijimo Solsberyje, pranešė RIA Novosti su nuoroda į jo dukterėčią Viktoriją Skripal.

  Pasak jos, paskutinį kartą Skripalio duktė Julija susisiekė su jais liepos mėnesį - per močiutės gimtadienį. Tada ji pasakė, kad tėvas sveiksta, bet jo kakle tracheostoma ir jis negali kalbėti. Mergina pareiškė, kad vamzdelis turi būti pašalintas per tris dienas ir tada tėvas paskambins.

  Po to Skripaliai neskambino savo artimiesiems. Dėl to giminaičiai pradėjo įtarti, kad vyras žuvo arba yra labai sunkios būklės.

  "Mes laukiame, ypač močiutė, ji laukia savo sūnaus skambučio ... Jis yra geras žmogus. Jis myli savo motiną ir kai tik galėtų, paskambintų jai", - sakė Viktorija.

  Taip pat jai atrodo keista, kad žiniasklaidoje nėra naujų Skripalio nuotraukų, kitaip nei su FSB papulkininko Aleksandro Litvinenko apsinuodijimu Londone 2006 metais, kai nuotraukos buvo.

  Bundestago posėdžių salė
  © Sputnik / Виталий Савельев

  Kaip sako Viktorija, pas Litvinenko atvyko jo tėvas, o spaudoje buvo paskelbtos nuotraukos iš palatos.

  "Mes nematome jokių nuotraukų. Su kuo iš žurnalistų bekalbėčiau,  niekas net negalėjo patekti į šią Solsberio ligoninę. Darbuotojai tokie įbauginti, kad nesutiko nusifotografuoti už jokius pinigus... Ir mūsų neįleidžia", - sakė ji.

  Kovo mėnesį Solsberyje Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija buvo rasti, kaip tvirtina vietos valdžios institucijos, be sąmonės. Britanija apkaltino Rusiją prisidėjimu prie jų apnuodijimo A234 medžiaga, tačiau Maskva kategoriškai tai neigia ir pabrėžia, kad  Londono pareiškimai yra nepagrįsti. Dėl skandalo Britanija ir keletas kitų šalių nusprendė išsiųsti daugiau nei 100 Rusijos diplomatų. Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių.

  Temos:
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (107)

  Dar šia tema

  Zacharova papasakojo, kodėl JAV įveda naujas sankcijas Rusijai
  Britanijos URM vadovas ketina paraginti ES sustiprinti sankcijas Rusijai
  Tegai:
  Viktorija Skripal, Sergejus Skripalis

  Svarbiausios temos