03:13 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  62

  "Petro Porošenko bloko" deputatas papasakojo, kad Ukrainos kariuomenė gali duoti atkirtį net "galingiausiai Europos kariuomenei"

  VILNIUS, rugpjūčio 23 — Sputnik. Ukrainos Aukščiausiosios Rados "Petro Porošenko bloko" deputatas Olegas Barna pareiškė, kad karinis paradas Kijeve Nepriklausomybės dienos garbei sukels "žemės drebėjimą Kremliuje". Tai jis pasakė interviu televizijos kanalui "NewsOne".

  Parlamentaras pabrėžė, kad Ukrainos kariuomenė gali duoti atkirtį net "galingiausiai Europos kariuomenei".

  "Mes turime kuo pasigirti. Paradas — tai visų piliečių, kurie nori pamatyti mūsų armijos kovinį pajėgumą, patriotizmo matas. Manau, kad mūsų karių maršas ir mūsų šarvuočių dundesys turėtų sukelti Kremliuje žemės drebėjimą", — sakė Barna.

  Jis taip pat pareiškė, kad tankas T-64, kuris neseniai buvo modernizuotas ir dalyvaus kariniame parade, neva yra "patikimiausias" ir pagal technines charakteristikas pralenkia Rusijos tankus, sukurtus "Almatos" bazėje.

  Barna pakomentavo ir situaciją su tanku T-84, kurio variklis užgeso Kijevo centre parado repeticijos metu. Pasak deputato, "neklysta tas, kas nieko nedaro", ir tai tik "techninis momentas", kuris galėjo įvykti bet kur.

  Balandžio mėnesį Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasirašė įsakymą dėl šalies Nepriklausomybės dienos minėjimo rugpjūčio 24 dieną. Nacionalinės šventės garbei Kijeve vyks karinis paradas. Tikimasi, kad eitynėse dalyvaus daugiau nei keturi tūkstančiai karių ir 250 kovinės technikos vienetų.

  Preliminarių duomenų apie parado kainą nėra. Anot kai kurių Ukrainos žiniasklaidos agentūrų pranešimų, Gynybos ministerija negali apskaičiuoti išleistos sumos.

  Dar šia tema

  Porošenko Jaltos dienos proga pareiškė, kad virš miesto iškels Ukrainos vėliavą
  Porošenko nurodė pakeisti sveikinimą šūkiu "Slava Ukraine"
  Vilniuje vyks karinis paradas Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmečiui paminėti
  Kaliningrado srityje vyko paradas Rusijos karinio jūrų laivyno dienos proga
  Tegai:
  paradas, Kremlius, Ukrainos Aukščiausioji Rada, Kijevas, Rusija, Ukraina

  Svarbiausios temos