06:38 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Leonido Kravčiuko manymu, šalyje iki šiol nesusiformavo išsilavinęs politinis elitas, o dauguma žmonių pasirodė yra "vergai ir palaižūnai"

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Pirmasis Ukrainos prezidentas Leonidas Kravčiukas pasakė, kad per 27 metus jis nusivylė Ukrainos žmonėmis, praneša RIA Novosti su nuoroda į jo interviu TV kanalui "ZIK".

  Buvęs valstybės vadovas pareiškė, kad šalies nepriklausomybės paskelbimo metu jis dėjo viltis į ukrainiečių aukšto lygio išsilavinimą į tikėjosi, kad gavę pasirinkimo laisvę, jie "pradės naują politinį gyvenimą". Kravčiukas pabrėžė, kad jo spėjimai pasirodė esą neteisingi.

  "Daugelis jų, deja, pasirodė yra vergai ir palaižūnai", — prisipažino buvęs prezidentas.

  Jis taip pat pridūrė, kad dabartinės valdžios institucijos "vykdo pavedimus" ir "melu" savo užtarėjams. Jo nuomone, Ukrainoje iki šiol nesusiformavo išsilavinęs politinis elitas.

  Anksčiau Kravčiukas pareiškė, kad Ukrainos politikų žodžiai nesutampa su veiksmais.

  Aukščiausiosios Rados deputatas Vadimas Rabinovičius apkaltino Kijevo valdžios institucijas, kad jos nuvedė šalį iki skurdo. Pasak jo, kainos šalyje auga, o Ukrainos vadovybė nuolat pareiškia, kad yra kitaip.

  Taip pat politinės partijos "Batkivščina" ("Tėvynė") lyderė Julija Tymošenko viename iš savo pareiškimų palygino Ukrainos gyventojus su Senovės Egipto vergais, sakydama, kad vergai turėjo didesnį uždarbį.

  Leonidas Kravčiukas buvo Ukrainos prezidentas nuo 1991 metų gruodžio iki 1994 metų liepos. Jis buvo vienas iš Belovežo susitarimų dalyvių, pagal kuriuos Tarybų Sąjunga nustojo egzistuoti ir buvo suformuota NVS.

  Dar šia tema

  Rada pažadėjo "žemės drebėjimą Kremliuje" karinio parado Kijeve metu
  Porošenko nurodė pakeisti sveikinimą šūkiu "Slava Ukraine"
  Rados deputatas papasakojo apie lemtingas prekybos su Rusija nutraukimo pasekmes
  Rados deputatas palygino Ukrainą su šachidu
  Rados deputatą sukrėtė Ukrainos geografijos vadovėlio turinys
  Tegai:
  Leonidas Kravčiukas, Ukraina

  Svarbiausios temos