11:33 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  87

  Knaissl pabrėžė, kad vestuvės "tapo tikrai nuostabia švente", kuri gali teigiamai paveikti turizmo plėtrą Austrijoje

   

  VILNIUS, rugpjūčio 25 — Sputnik. Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneissl pripažino, jog visiškai nesitikėjo, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priimts jos kvietimą į vestuves. Apie tai ji pasakojo radijo stoties Ö1 eteryje.

  Pasak ministrės, birželio pradžioje ji pakvietė kolegas iš vyriausybės ir federalinį prezidentą į savo vestuves, nes "taip priimta". O Birželio 5 dieną, kai Rusijos lyderis lankėsi Vienoje, vakare ji spontaniškai pakvietė ir jį. Tada ji pranešė Putinui, kad nori parodyti jam savo sužadėtinį. Apie Putino sutikimą dalyvauti šventėje ji buvo informuota liepos 19 dieną.

  Putino ir Merkel susitikimas Berlyne
  © Sputnik / Алексей Дружинин

  Kneissl pabrėžė, kad vestuvės "tapo tikrai nuostabia švente", kuri gali teigiamai paveikti turizmo plėtrą Austrijoje. Pasak jos, daugelis žiniasklaidos atstovų "parodė, kaip Austrijoje švenčiamos vestuvės, kokie gražūs kraštovaizdžiai".

  Ji taip pat atsakė į kritiką dėl savo lengvo nusilenkimo Putinui šokio metu. "Jei matėte pokylio atidarymą, jūs turėjote matyti, kad pabaigoje yra daromas kniksenas", — sakė Kneissl.

  Kniksenas yra tokia pasveikinimo forma šokio metu.

  © Ruptly
  Vladimiras Putinas Austrijos užsienio reikalų ministrės vestuvėse.

  "Rusijos prezidentas nusilenkė ir aš jam atsakiau kniksenu", — atsakė ji, išreikšdama pasipiktinimą, kad kai kurie komentatoriai pavadino tai nuolankumu ir keliaklupsčiavimu.

  "Tie, kurie mane pažįsta, žino, kad aš niekam nepaklūstu", — sakė Kneissl.

  Ministrė pridūrė, kad jų su Vladimiru Putinu nesieja glaudi draugystė, tačiau ji su juo turėjo "įdomių pokalbių", ypač apie padėtį Artimuosiuose Rytuose. Ji pabrėžė, kad asmeninis kontaktas be galo svarbus kuriant "pasitikėjimo bazę sudėtingose ​​situacijose, kurios, be abejo, egzistuoja mūsų santykiuose su Rusija dėl įvairių priežasčių."

  Putinas apsilankė Kneissl vestuvėse rugpjūčio 18 dieną. Jis praleido šventėje tik valandą ir per tą laiką suspėjo sudalyvauti vestuvių ceremonijoje, pasakyti tostą vokiečių kalba, pašokti su ministre, įteikti dovanas jaunavedžiams ir  palikti savo linkėjimus ant jaunavedžių automobilio kapoto.

  Dar šia tema

  JAV nufilmuotas dokumentinis filmas apie Putino "įtaką" Trampui
  Baltijos šalyse parlamentarai paragino ES vadovus daryti spaudimą Putinui
  Sirijos pilietė padėkojo Putinui už taikos palaikymą
  JAV valdininkė buvo nubausta už Putino portretą Kapitolijuje
  Tegai:
  vestuvės, Vladimiras Putinas, Austrija, Rusija

  Svarbiausios temos