16:54 2019 Kovo 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425
  Protesto akcija Chemnice, Vokietija, 2018 metų rugpjūčio 27 d.

  Vokietijoje protestų metu buvo sužeisti šeši žmonės

  © AFP 2018 / ODD ANDERSEN
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  3510

  Policijos duomenimis, protestuotojai nukentėjo dėl to, kad jie metė vienas į kitą petardas ir kitus objektus

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik Chemnico mieste Vokietijos rytuose naktį vykusių protesto akcijų metu šeši žmonės buvo sužeisti, praneša RIA Novosti su nuoroda į vietos policiją.

  Pasak teisėsaugos pareigūno, aktyvistai patyrė nesunkias traumas tuo metu, kai protestuotojai metė vienas į kitą įvairius objektus, įskaitant petardas.

  ​Protesto akcijose dalyvavo apie tris tūkstančius žmonių, iš kurių apie du tūkstančius buvo nacionalistai. Kairiojo fronto šalininkai surinko apie tūkstantį aktyvistų.

  Abi akcijos vyko Chemnico centre ir baigėsi policijos reikalavimu, kai protestuotojai pradėjo mesti vienas į kitą uždegintas petardas.

  ​Naktį į sekmadienį Chemnice įvyko peštynės, kurių metu žuvo 35 metų amžiaus vokietis. Įtariamieji byloje dėl nužudymo yra 23 metų Sirijos pilietis ir 22 metų Irako pilietis. Sekmadienio vakare miesto centre prasidėjo spontaniška demonstracija, dėl kurios teko užbaigti miesto šventę. Akcijoje daugiausia dalyvavo dešinieji radikalai, kurie šaukė grėsmes migrantų atžvilgiu.

  ​Pirmadienį Chemnico administracinis teismas išdavė orderį įtariamųjų areštui.

  Tegai:
  protestai, nacionalistai, Vokietija

  Svarbiausios temos