11:08 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  129

  Anot leidinio, milžinišką Rusijos prezidento populiarumą Vakaruose paaiškina tai, kad jis yra tradicinių vertybių remėjas, pasisako prieš Vakarų šalių ir JAV valiutos hegemoniją, be to, jis sąmojingas, kuklus ir turi humoro jausmą

  VILNIUS, rugpjūčio 29 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas yra labai populiarus Vakarų šalyse, be to, tarp skirtingų politinių pažiūrų atstovų, rašo Austrijos leidimas "Der Standard".

  Putinas ypač patinka Austrijos laisvės partijai, "Alternatyvai Vokietijai" ir Nacionaliniam frontui. Prieš istoriją su kaltinimais Rusikos "įsikišimu" į JAV rinkimus, kuriuos Maskva neigia, Putinas turėjo aukštą reitingą tarp respublikonų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Todėl nenuostabu, kad Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneissl pakvietė Rusijos prezidentą į savo vestuves, rašoma leidinyje.

  Tarp pagrindinių tokio Putino Vakaruose populiarumo priežasčių "Der Standard" išskiria tris veiksnius.

  Pirma, Rusijos lyderis yra tradicinių vertybių, tarp jų supratimo apie vyriškumą ir šeimą, rėmėjas. Jis pasisako už tvarką pasaulyje, kuris "grimzda į vis didesnį chaosą", pabrėžia leidinys.

  Antra, Putinas veikia kaip Vakarų šalių hegemonijos socialinėje, karinėje ir ekonominėje gyvenimo srityse priešininkas. Taip jis yra prieš homoseksualumo ir feminizmo propagandą, prieš NATO, jam nepatinka amerikietiškos valiutos hegemonija pasaulio arenoje. Jis meistriškai priešinasi visuotinei nuomonei, kuri mano, kad liberalizmas turėtų lemti pasaulio tvarką, priduria "Der Standard".

  Trečia, Austrijos leidinys žavisi Rusijos prezidento asmeninėmis savybėmis. Putinas yra labai malonus žmogus, jam būdinga ironija ir sąmojingumas, jis ne pagyrūnas, o atvirkščiai kuklus ir turi gerą humoro jausmą — būtent šios savybės ir paaiškina milžinišką Rusijos prezidento populiarumą Vakaruose, mano leidinys.

  Dar šia tema

  Austrijos kanclerio pavaduotojas pavadino Putino vizitą didele garbe
  Austrijos užsienio reikalų ministrė papasakojo, kaip pakvietė Putiną į vestuves
  Sirijos pilietė padėkojo Putinui už taikos palaikymą
  Reigano sūnus įsitikinęs, kad Trampo šalininkai išrinktų Putiną JAV prezidentu
  Trampas nieko nemyli labiau už Putiną, pareiškė Snoudenas
  Tegai:
  žiniasklaida, Vladimiras Putinas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos