23:53 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  26

  Artėjant JAV Kongreso rinkimams išaugo kritinių publikacijų apie prezidentą Donaldą Trampą ir jo administraciją skaičius

  VILNIUS, rugsėjo 6 — Sputnik. Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trampas pareiškė, kad yra įsitikinęs, jog jis laimės 2020 metais vyksiančiuose prezidento rinkimuose, kuriuose jis ketina balotiruotis antrajai kadencijai, praneša RIA Novosti.

  "Mes (JAV administracija — Sputnik) darome puikų darbą, reitingai per aukšti. Ir žinote ką? Niekas net nepriartėjo prie to, kad nugalėtų mane 2020 metais. O viskas dėl to, ką mes darome — mes padarėme daugiau nei kas nors galėjo sau įsivaizduoti, kad gali būti padaryta mažiau nei per dvejus metus", — sakė Trampas susitikime su JAV šerifais.

  Prezidento pareiškimai buvo paskelbti skandalingų publikacijų, kurie pasirodė pastarosiomis dienomis Jungtinėse Amerikos Valstijose, fone. Visų pirma, naujoje garsaus "Washington Post" žurnalisto Bobo Vudvardo knygoje "Baimė: Trampas Baltuosiuose rūmuose" aprašyti nesutarimai, kurie vyksta Donaldo Trampo administracijoje.

  Be to, trečiadienį laikraštis "New York Times" išspausdino neįvardyto šaltinio iš JAV administracijos publikaciją, kurioje jis papasakojo apie pareigūnų bandymus priešintis Trampui, nes jie neapsisprendžia dėl jo pažiūrų.

  Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Komentuodamas straipsnį Trampas pavadino jį "tikra gėda" ir vėl apkaltino laikraštį išankstine nuomone jo atžvilgiu, pabrėžęs, kad, jo nuomone, jie neteisinigai apšvietė ir jo rinkiminę kampaniją.

  "Anoniminė, jokios reikšmės neturinti redakcija", — sakė JAV vadovas.

  Kritinių publikacijų apie Trampą ir jo administraciją skaičius pastaruoju metu išaugo, nes artėja JAV Kongreso rinkimai, kurie vyks lapkričio 6 dieną. Pergalės atveju demokratai galės beveik visiškai atimti iš JAV administracijos galimybę vykdyti rimtas reformas. Šiuo metu abu Kongreso rūmus kontroliuoja prezidento bendrapartiečiai — respublikonai.

  Dar šia tema

  Washington Post: Trampas išreiškė norą sunaikinti Asadą
  Vokietijos URM ragina ES nesėdėti priešais JAV kaip triušiui prieš smauglį
  Buvęs Trampo advokatas pareiškė, kad prezidento nurodymu mokėjo moterims už tylėjimą
  Tegai:
  žiniasklaida, Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos