21:20 2019 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0985
 • RUB70.2637
  Sergejaus Skripalio dukterėčia Viktorija Skripal, archyvinė nuotrauka.

  Viktorija Skripal mano, kad pateks į Britaniją po to, kai čia pasikeis politinis elitas

  © Sputnik / Владимир Песня
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (107)
  4111

  Anksčiau britų ambasada keletą kartų atsisakė išduoti vizą Viktorijai Skripal — buvusio GRU pulkininko Sergejaus Skripalio dukterėčiai ir  Julijos Skripal pusseserei

  VILNIUS, rugsėjo 06 — Sputnik. Viktorija Skripal mano, kad galės atvykti į Didžiąją Britaniją ne anksčiau kaip po 10 metų, kai šalyje pasikeis politinis elitas, rašo RIA Novosti.

  Anksčiau britų ambasada keletą kartų atsisakė išduoti vizą Viktorijai Skripal — buvusio GRU pulkininko Sergejaus Skripalio dukterėčiai ir  Julijos Skripal pusseserei.

  "Manęs paklausė: kaip Jūs manote, kada galėsite atvykti į Didžiąją Britaniją? Aš galiu  jums atsakyti sąžiningai — tik po 10 metų, kai pasikeis visas politinis elitas Jungtinėje Karalystėje ir jie visi pateks į užmarštį. Jų vietą užims kiti žmonės, štai tada aš galėsiu patekti į Didžiąją Britaniją", — spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė  Skripal.

  Kovo 4 dieną Solsberyje buvo apnuodytas buvęs GRU karininkas Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija. Šis incidentas sukėlė didelį tarptautinį skandalą. Londonas tvirtina, kad prie šio incidento prisidėjo Rusija, tačiau Maskva kategoriškai tai neigia.

  Rusija ne kartą siūlė atlikti bendrą incidento tyrimą, tačiau Londonas ignoravo šią iniciatyvą ir neleido susitikti su Skripaliais. Be to, Užsienio reikalų ministerija prigavo britų premjerę Teresą Mei meluojant. Ji teigė, kad nuodai buvo pagaminti Rusijoje. Tačiau Porton Dauno laboratorijoje tai buvo paneigta.

  Vėliau Londonas paskelbė  "dviejų įtariamųjų Skripalių  apnuodijimu" nuotraukas, teigdamas, kad tai du GRU pareigūnai — Aleksandras Petrovas ir Ruslanas Boširovas. Maskva pareiškė, kad šios dvi pavardės Rusijai "nieko nesako", ir vėl paragino Didžiąją Britaniją pereiti nuo kaltinimų ir manipuliacijų prie bendradarbiavimo.

  Temos:
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (107)

  Dar šia tema

  Britanija atkūrė įvykių chronologiją Skripalių apnuodijimo dieną
  Policija nustatė įtariamuosius Skripalių apnuodijime, praneša žiniasklaida
  Skripalio giminaičiai mano, kad jis negyvas
  JK paskelbė rusų, įtariamų Skripalių apnuodijimu, vardus
  Tegai:
  "Skripalių byla", viza, Viktorija Skripal, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos