02:57 2020 Rugpjūčio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  41

  Pasak JAV prezidento, kad ir kaip jis elgtųsi susitikime su savo kolega iš Rusijos, jo oponentai vis tiek jį sukritikuotų

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas pareiškė, kad susitikimas su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu buvo vienas geriausių jo gyvenime, praneša RIA Novosti.

  Penktadienį mitingo Bilingso mieste, Montanos valstijoje, metu Trampas teigė, jog kai jis derėjosi su Šiaurės Korėja, JAV prezidento kritikai pasakė, kad jis buvo per griežtas.

  Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  "Vienas iš geriausių mano susitikimų buvo su Vladimiru Putinu, ir jie (kritikai — Sputnik) sakė: "Jis buvo per geras, jis buvo per geras". Jie norėjo, kad aš surengčiau bokso rungtynes. Mes turėjome puikų susitikimą", — sakė JAV prezidentas.

  Pasak Trampo, jei susitikimo su savo kolega iš Rusijos metu jis "būtų elgęsis griežtai, tai jo oponentai kritikuotų jį už "per didelį griežtumą"".

  Kaip teigė JAV prezidentas, jis ir Putinas aptarė daugelį tarptautinių klausimų, tarp jų situaciją Ukrainoje ir Sirijoje, Izraelio saugumą ir kitus klausimus.

  Pirmasis plataus masto oficialus Putino ir Trampo susitikimas įvyko liepos 16 dieną Helsinkyje, Suomijoje. Iš pradžių prezidentai daugiau nei dvi valandas praleido "tete-a-tete" derybose, po to vyko pietūs, kuriuose dalyvavo abiejų šalių delegacijos, o tada lyderiai atsakė į žurnalistų klausimus.

  Dar šia tema

  Trampas po skandalingų publikacijų pažadėjo laimėti rinkimus 2020 metais
  Penketas su pliusu: Trampas įvertino savo pasiekimus prezidento poste
  Buvęs Trampo advokatas pareiškė, kad prezidento nurodymu mokėjo moterims už tylėjimą
  JAV nufilmuotas dokumentinis filmas apie Putino "įtaką" Trampui
  Trampas pareiškė, kad sugebėjo užmegzti santykius su Putinu
  Tegai:
  Vladimiras Putinas, Donaldas Trampas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos