10:30 2019 Kovo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425
  Pasų kontrolės zona, archyvinė nuotrauka.

  Dėl muitų reguliavimo įstatymo susidarė eilė prie Rusijos ir Estijos sienos

  © Sputnik / Максим Богодвид
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  41 0 0

  Naujasis muitų teisės įstatymas įsigaliojo rugsėjo 4 dieną, jis susijęs su antrosios ir vėlesnių transporto priemonių laikinuoju įvežimu

  VILNIUS, rugsėjo 07 — Sputnik. Naujasis Rusijos Federacijos įstatymas dėl muitinės veiksmų reglamento sukėlė automobilių eilę  Estijos ir Rusijos pasienyje, penktadienį pranešė Estijos portalas ERR.

  Naujasis muitų teisės įstatymas įsigaliojo rugsėjo 4 dieną. Jis susijęs su antrosios ir vėlesnių transporto priemonių laikinuoju įvežimu. Nei sunkvežimiams, nei autobusams įstatymas netaikomas, jis liečia tik automobilius.


  Trečiadienį Estijos muitinės tarnyba gavo informaciją apie naujoves Rusijoje, taip pat informuoti ir lizingo būdu įsigytų automobilių vairuotojai. Dėl to pasienyje susidarė eilės, vidutinis laukimo laikas kelionėje trunka 6 valandas, daugeliui lizingu įsigytų automobilių savininkų taip ir nepavyko įvažiuoti į Rusiją. Ketvirtadienį ir penktadienį padėtis pasienyje tapo ramesnė.

  Pasienio darbuotojai, atsakingi už laukiančių eilėje kirsti sieną automobilių parkavimo vietas, iš anksto įspėja visų automobilių savininkus apie naujas taisykles Rusijoje, siekiant išvengti problemų, su kuriomis gali susidurti lizingo būdu įsigytų automobilių vairuotojai.

  Pasak Estijos mokesčių ir muitinės departamento muitinės kontrolės pavaduotojo Ants Kuti, šis įstatymas, visų pirma, buvo priimtas, siekiant kuo labiau sumažinti neteisėto automobilio pardavimo Rusijos teritorijoje riziką.

  Dar šia tema

  Muitinė papildė parką antru per šią savaitę kateriu su kontrabanda
  Baltarusijos muitinė užkirto kelią paveikslų iš Lietuvos kontrabandai
  Lietuvoje pranešta apie kelių Rusijos pasienio praleidimo punktų uždarymą
  Tegai:
  automobiliai, įstatymas, Muitinė, Rusija

  Svarbiausios temos