17:31 2020 Gegužės 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (261)
  47

  Salvinis nuolat kritikuoja antirusiškas sankcijas, liepos mėnesį jis pažadėjo, kad Italija bus viena iš pirmųjų šalių, kurios skatins panaikinti ES ekonominius apribojimus

  VILNIUS, rugsėjo 11 — Sputnik. Italijos vicepremjeras ir vidaus reikalų ministras Matteo Salvinis interviu RT pareiškė, kad Europa turės galimybę peržiūrėti santykius su Rusija.

  "Ateinančių metų gegužės mėnesį bus istorinė galimybė pagaliau pakeisti jėgų paskirstymą Europoje", — sakė jis, kalbėdamas, be abejo, apie Europos Parlamento rinkimus, kurie vyks 2019 metų gegužės pabaigoje.

  Jis taip pat pridūrė, kad sankcijų Rusijai taikyme nemato "jokios ekonominės, politinės, socialinės ir kultūrinės reikšmės".

  "Aš nuolat atkreipiu vyriausybės dėmesį į nuostolius ir toliau tai darysiu", — padarė išvadą vicepremjeras.

  Salvinis nuolat kritikuoja antirusiškas sankcijas. Pavyzdžiui, liepos mėnesį jis pažadėjo, kad Italija bus viena iš pirmųjų šalių, kurios skatins panaikinti ES ekonominius apribojimus. Anksčiau ministras išreiškė pasirengimą aptarti Krymo statusą ir numatė, kad vyriausybė gali vetuoti sankcijų, susijusių su pusiasalio ir Rusijos susijungimu tęstinumą. Jis taip pat pabrėžė, kad Maskva yra svarbus Romos partneris prekybos ir energetikos srityje, todėl būtina vadovautis geros kaimynystės principu.

  Ryšiai tarp Rusijos ir Vakarų pablogėjo dėl situacijos Ukrainoje. Dėl to Vakarų šalys taiko nemažai sankcijų, Maskva imasi atsakomųjų priemonių.

  Rusijos valdžia ne kartą paneigė kaltinimus dėl kišimosi į Ukrainos reikalus, pabrėždama, kad Rusija nedalyvauja Donbaso konflikte ir nėra Minsko sutarčių objektas bei ne kartą pareiškė, kad sankcijų kalba neduoda jokių rezultatų.

  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  © Sputnik /
  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (261)

  Dar šia tema

  Pekine sukritikavo naujas JAV sankcijas Rusijai
  Lenkijos užsienio reikalų ministras: ES bando susilpninti sankcijas Iranui
  Amerikos analitikas paaiškino, kaip sankcijos kenkia dolerio hegemonijai
  ES planai kontroliuoti Rusijos energetinius išteklius žlugo
  Tegai:
  sankcijos, Italija

  Svarbiausios temos