22:38 2018 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1371
 • RUB75.4593
  Kijevas, archyvinė nuotrauka

  Ukraina įvardijo sąlygą, reikiamą, kad Rusija būtų "sumalta į dulkes"

  © Sputnik / Стрингер
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  8201

  Ukrainos politikas teigia, kad Rusija rengia didelio masto pratybas, siekdama įbauginti kitas valstybes, kad net nekiltų mintis pradėti karinį konfliktą

  VILNIUS, rugsėjo 13 — Sputnik. Buvęs Ukrainos ekonomikos ministras Viktoras Suslovas pareiškė, kad Rusiją "būtų galima sumalti į dulkes", jei ji neturėtų branduolinio ginklo. Politikas apie tai pranešė televizijos kanalo "112 Ukraina" eteryje, komentuodamas manevrus "Vostok-2018".

  "Vostok-2018" metu pirmą kartą naudojami naujojo tipo oro desanto padaliniai >>

  Pasak buvusio ministro, Rusijos karinės pratybos skirtos tam, kad kitos valstybės vengtų karinio konflikto su ja.

  "Jei Rusija nebūtų atominė valstybė, viskas būtų išspręsta daug lengviau ir jau seniai: NATO seniai ją sumaltų į dulkes. Todėl jie demonstruoja savo raumenis, siekdami parodyti, kad mažai tikėtina, jog tai įvyks bent jau šiandien", — sakė Suslovas.

  Didžiausios Rusijos šiuolaikinėje istorijoje pratybos vyksta rugsėjo 11-17 dienomis, vadovaujant Rusijos gynybos ministrui, armijos generolui Sergejui Šoigu Rusijos Tolimuosiuose Rytuose ir gretimuose Ramiojo vandenyno vandenyse. Tai didžiausios pratybos Rusijoje per pastaruosius 37 metus, jose dalyvaus beveik 300 tūkstančių karių, dešimtys tūkstančių šarvuotų mašinų, sraigtasparnių, lėktuvų ir bepiločių orlaivių. Viename pratybų etape dalyvaus vienetai iš Kinijos ir Mongolijos.

  Dar šia tema

  Rusija skelbia didžiausias per pastaruosius 37 metus karines pratybas
  Karoblis mano, kad Rusijos pratybos "Vostok-2018" yra "normalus dalykas"
  Videofaktas: Rusijoje prasidėjo didžiausios pratybos "Vostok-2018"
  Tegai:
  pratybos, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos