15:39 2019 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB71.9719
  Bridžita Makron, archyvinė nuotrauka.

  Brižita Makron nusifilmavo seriale

  © Sputnik / Алексей Витвицкий
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  3302

  Populiaraus prancūzų serialo autoriai žinojo, kad Brižita Makron yra jų gerbėja, todėl pakvietė pirmąją šalies ponią nusifilmuoti vienoje serijoje

  VILNIUS, rugsėjo 13 — Sputnik. Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono žmona Brižita nusifilmavo prancūzų televizijos seriale "Vestiaires", seriją, kurioje ji dalyvavo, parodys rugsėjo 15 dieną.

  "Vestiaires" — trumpametražis serialas, kurio pagrindiniai veikėjai, plaukikai Romy ir Orson, yra neįgalūs. Tačiau fiziniai trūkumai neatėmė iš vyrų humoro jausmo, kuriuo jie dalijasi su savo draugais ir žiūrovais.

  Įrašus, kuriuose parodytos scenos su Makron, paskelbė kanalas "France2" savo tinklalapyje bei pasidalino kitų serialo veikėjų reakcija į prezidento žmonos pasirodymą.

  "Mes žinojome, kad ji yra mūsų serialo gerbėja... ir pakvietėme ją suvaidinti kartu", — pasidalino aktorius Adda Abdelli.

  Pirmoji Prancūzijos ponia filmavimui pasirinko žydros spalvos kostiumą, su kuriuo anksčiau jau buvo pasirodžiusi viešai: tas pats kostiumas, kurį ji dėvėjo 2017 metų gegužės 14 dieną, vyro inauguracijos metu.

  Dar šia tema

  Makronas paprašė paauglį kreiptis į jį "pone prezidente"
  "Neturiu nuovokos, apie ką jis kalba": Trampas pajuokavo, kalbėdamas su Makronu

  Svarbiausios temos