09:42 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  57

  Rusija ir Ukraina ir toliau stabdo bendradarbiavimą įvairiose srityse, šį kartą Rusija visiškai atsisakė ukrainietiškų sudedamųjų dalių savo karinei įrangai

  VILNIUS, rugsėjo 14 — Sputnik. Rusija visiškai pakeitė iš Ukrainos įsigytus komponentus, skirtus karinei įrangai, praneša RIA Novosti su nuoroda į ministro pirmininko pavaduotoją Jurijų Borisovą.

  "Klausimas dėl priklausomybės nuo tiekimo iš Ukrainos buvo uždarytas ir uždarytas visiems laikams. Visi skaudūs punktai, kurie faktiškai buvo jaučiami 2014 metais, praėjo", — pabrėžė jis.

  Borisovas priminė, kad iš esmės Maskva priklausė nuo Ukrainos bendrovės "Motor Sič" pagamintų sraigtasparnių variklių tiekimo, taip pat turbinų įrenginių ir reduktorių korvetams ir fregatoms. Rusijos įmonės "Saturn" ir "ODK-Klimov" išsprendė šią problemą.

  "Dabar baigiasi bandymai, šio tipo įrangos sertifikavimas ir nuo dabar vykdomi tik Rusijos gamybos variklių tiekimai", — sakė ministro pirmininko pavaduotojas.

  Kijevas taip pat tiekė daug elektronikos Rusijos karinei įrangai. Tačiau šie tiekimai "neturėjo lemiamos reikšmės" — iš esmės Ukrainos elektronika aprūpindavo ginklus, kurie jau buvo Rusijos kariuomenės dalis, nurodė Borisovas.

  Dar šia tema

  Rada pasiūlė uždrausti Ukrainoje visos Rusijos žiniasklaidos darbą
  Kijevas pareiškė apie kariuomenės perkėlimą prie Azovo jūros
  Tegai:
  Ukraina, karinė technika, Rusija

  Svarbiausios temos