03:17 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  JAV tankai "Abrams" dalyvauja Slovakijoje vykstančiose karinėse pratybose, dėl incidento nukentėjo trys karininkai, viena jų moteris

  VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Tarptautinių pratybų "Slovakijos skydas — 2018" metu JAV tankas "Abrams" pateko į avariją, nukentėjo trys amerikiečių kariai, praneša RIA Novosti su nuoroda į Slovakijos gynybos ministerijos atstovę Dranką Capakovą.

  Pratybos vyksta kariniame poligone "Lešt", centrinėje Slovakijos dalyje. Sužeistieji išvežti į ligoninę, du iš jų patyrė rimtų traumų. Viena iš aukų yra moteris, pridūrė Capakova.

  Ji nepateikė jokių kitų detalių, paaiškindama, kad nelaimingo atsitikimo tyrimas tik prasidėjo, ir kalba eina ne apie Slovakijos kariškius.

  Praeitą savaitę JAV kariuomenės sunkioji technika atvyko į Pabradę mokymams Pabradės poligone. Pabradės geležinkelio stotyje nuo platformų JAV kariuomenės sunkioji technika – tankai M1 "Abrams" ir pėstininkų kovos mašinos "Bradley", priklausantys Lenkijoje dislokuotam 7 kavalerijos pulko 1-ajam batalionui, — buvo nukrauta rugsėjo 14 dieną.

  Dar šia tema

  "Abramsai" laikinai palieka Lietuvą
  Mattisas neįvardijo sistemos "Patriot" dislokavimo Baltijos šalyse datos
  Trampas pasirašė 2019 metų gynybos biudžetą
  Tegai:
  tankas, Abrams

  Svarbiausios temos