05:31 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Krovininis automobilis, archyvinė nuotrauka.

  Rusijos transporto ministerija pasisakė už vienodus vežėjų saugumo reikalavimus

  © Photo: facebook / Трансмастер Автоперевозки
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Ketvirtadienį Kaliningrade atidaryta dviejų dienų VII Rusijos konferencija "Transporto saugumas ir kovos su terorizmu technologijos 2018"

  VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik.  Rusijos Federacijos transporto ministerija pasisako už vienodus Rusijos ir užsienio vežėjų saugumo reikalavimus, o tai paprastai padidins transporto komplekso saugumą, žurnalistams ketvirtadienį sakė ministro pavaduotojas Nikolajus Zachriapinas, praneša RIA Novosti.

  "Labai svarbu, kad sąlygos, kuriomis įgyvendinami teisės aktai, būtų vienodai taikomos tiek vidaus, tiek užsienio vežėjams, todėl keičiame federalinį įstatymą taip, kad būtų išplėsti visi transporto saugumo reikalavimai, įskaitant ir užsienio vežėjus. Tai padidins transporto komplekso apsaugos lygį", — sakė Zachriapinas.
  Ministro pavaduotojo teigimu, teisinė ir reguliavimo sistema, įskaitant transporto saugumo srityje, nuolat tobulėja, nes keičiami metodai ir pasiūlymai yra paremti teisėsaugos praktika.

  Ketvirtadienį Kaliningrade atidaryta dviejų dienų VII Rusijos konferencija "Transporto saugumas ir kovos su terorizmu technologijos 2018". Transporto saugumo aukščiausiojo lygio susitikimas vyksta remiant Rusijos transporto ministerijai ir Valstybės Dūmos Transporto ir statybos komitetui. Konferencija skirta transporto komplekso saugumui nuo neteisėto įsikišimo, tarp jų ir teroro išpuolių, gerinti. 

  Dar šia tema

  ES šalių vežėjams siekiama užtikrinti palankias sąlygas
  Lietuva siekia susitarimo dėl ES kelių transporto rinkos sąlygų
  Vilkikų vairuotojai Europoje yra nesaugūs
  Tegai:
  krovinių vežėjai, transportas, saugumas, Rusija

  Svarbiausios temos