12:51 2020 Vasario 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  44

  Projekto autoriai pateikė savo versiją, kas nutiko po to, kai "Malaysia Airlines" "Boeing" 777 nukrypo nuo maršruto

  VILNIUS, rugsėjo 25 — Sputnik. Kanalas "National Geographic" pagal projektą "Nusausinti  vandenynus" sukūrė dokumentinį filmą, kuriame parodė paskutines paslaptingai išnykusio 2014 metais lėktuvo "Boeing" 777 MH370, skridusio iš Kvala Lumpūro į Pekiną, skrydžio minutes, praneša Sputnik International.

  Dokumentinis filmas parodo, kas galėjo nutikti "Boeing". Autoriai teigia, kad orlaivis, nukrypęs nuo maršruto, išleido visą kurą, kol nukrito į Indijos vandenyną.

  Pagal šią versiją, iš pradžių nustojo veikti dešinysis variklis, po to pilotas išlygino lėktuvą į kairę. Po kelių minučių nustojo veikti ir antrasis variklis, ir "Boeing" pateko į "mirties spiralę" ir įsirėžė į vandenį.

  Piloto kabinoje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Григорий Сысоев

  2014 metų kovo 8 dienos naktį iš radarų ekranų dingo "Malaysia Airlines" orlaivis "Boeing" 777-200, kuris skrido iš Kvala Lumpūro į Pekiną su 227 keleiviais ir 12 įgulos narių, įskaitant turistą iš Rusijos. Daroma prielaida, kad lėktuvas nukrito Indijos vandenyno pietuose. Paieškos operacija negalėjo nustatyti orlaivio avarijos vietos.

  Paieškas finansiškai rėmė kelios valstybės, bet nebuvo pasiekta jokių rezultatų.

  Tegai:
  Boeing 777, lėktuvo katastrofa, Malazija

  Svarbiausios temos