10:04 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Užpuolikai pradūrė padangas ir nuėmė automobilių numerius; Ukrainos policija tyliai stebėjo įvykį ir net nebandė sustabdyti vandalų

  VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Rusijos diplomatų automobiliai Kijeve buvo apipilti išmatomis ir sugadinti, pranešė RIA Novosti Rusijos ambasados spaudos tarnyba.

  "Diplomatų automobilius apipylė išmatomis ir dažais nupiešė įžeidžiančius užrašus. Pradūrė padangas ir nuėmė numerius…", — sakė diplomatijos atstovybės atstovas.

  Ambasados darbuotojai pabrėžė, kad "chuliganų išpuolio" metu piktadariai į diplomatinės įstaigos teritoriją įmetė kelias dūmų bombas.

  Ambasados interneto svetainėje paskelbtame komentare pabrėžiama, kad tuo metu Ukrainos policija "tyliai stebėjo nerimą keliančių banditų riaušes ir nieko nedarė".

  Rusijos diplomatijos atstovybė rengia protesto notą Ukrainos užsienio reikalų ministerijai.

  Leidinio "Espresso" duomenimis, incidentas įvyko namo kieme, kur vyko vakarienė "Rossotrudničestvo" vadovo Konstantino Vorobjovo atsistatydinimo proga.

  Užpuolikai ant asfalto dažais užrašė "Vorobjovai, sudie".

  Gegužę radikalai užpuolė Vorobjovą netoli namų Kijeve, kai jis ėjo padėti gėlių prie Amžinosios ugnies Pergalės dienos proga.

  Prieš tai jie daug kartų buvo užpuolę "Rossotrudničestvo" pastatą. Vasario mėnesį apie 30 radikalių organizacijų atstovų įsibrovė į pastatą ir išdaužė viską aplinkui.

  Pasak Vorobjovo, išpuolį organizavo "Dešiniojo sektoriaus"* ir C14 * organizacijų nariai, kurie reikalavo, kad centras būtų uždarytas.

  * Rusijoje uždraustos ekstremistų organizacijos

  Tegai:
  diplomatai, Rusijos ambasada, Kijevas

  Svarbiausios temos