02:31 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  283

  Eidamas 95-uosius gyvenimo metus Prancūzijoje mirė garsus armėnų kilmės prancūzų dainininkas

  VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Garsusis šansonų atlikėjas Šarlis Aznavuras mirė, eidamas 95-uosius gyvenimo metus savo namuose, Prancūzijos pietuose, praneša "France Press" su nuoroda į muzikanto atstovą spaudai.

  Pranešama, kad Aznavuras grįžo iš kelionės po Japoniją po to, kai buvo priverstas atšaukti kelis koncertus dėl rankos lūžio.

  Balandžio pabaigoje Aznavuras atšaukė pasirodymus Rusijoje dėl blogos sveikatos. Po to jis grįžo į Paryžių ir jo sveikatos būklė pagerėjo. Gegužės mėnesį dainininkas buvo hospitalizuotas dėl peties lūžio, tačiau po kelių dienų jis paliko ligoninę.

  Aznavuras yra armėnų kilmės pranūzų daininkas, daugiau nei tūkstančio dainų autorius. Jis tapo pirmuoju prancūzų atlikėju, kuris sugebėjo gauti platininį diską Europoje. Jis taip pat įkūnijo daugiau nei 60 vaidmenų teatre ir kine.

  Muzikantas yra Prancūzijos garbės legiono ordino vadas. Jis buvo apdovanotas "Armėnijos nacionalinio herojaus" titulu ir "Tėvynės ordinu", taip pat garbės ženklu "Už puikų indėlį, stiprinant Rusijos ir Prancūzijos kultūrinius ryšius".

  Dar šia tema

  Mirė Josifas Kobzonas
  Mirė "žavingas banditas" – legendinis aktorius Burtas Reinoldsas
  Mirė Vietnamo prezidentas Chiang Dai Kuang
  Tegai:
  mirtis

  Svarbiausios temos