02:32 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  67

  Dieną anksčiau kitas miesto tarybos atstovas buvo nusikaltėlių išvežtas į mišką ir sumuštas

  VILNIUS, spalio 3 — Sputnik. Aktyvistai apipylė Ukrainos miesto pavadinimu Gnivanė merą Vladimirą Kulešovą krauju, nes įtarė, kad jis palaiko prekybos ryšius su Rusijos kompanijomis, rašo portalas Vinnitsa.info.

  "Kraujuoto" mero nuotrauką internete paskelbė patys užpuolikai. Anot incidento liudytojo Andrejaus Verbickio, vyrų grupė įbėgo į pareigūno kabinetą, apipylė Kulešovą raudonu skysčiu ir apkaltino jį "prekyba ant gynėjų kraujo".

  Pats Kulešovas mano, kad provokaciją surengė žmonės, artimi vienam iš opozicijos atstovų. Meras yra įsitikinęs, kad buvo apipiltas ne dažais, o būtent krauju.

  "Jie užsiėmė mūsų karjeru (Gvianskyj karjeras — Sputnik), siekdami užblokuoti jo darbą. Tai vienintelė bendrovė, kuri yra stabilus šalies biudžeto užpildymo šaltinis. Jie tvirtina, kad aš "pridengiu" šią bendrovę", — sakė jis.

  Aktyvistai kaltina Gnivanskyj karjerą, kad jis tariamai tiekė Rusijai skaldą tilto per Kerčės sąsiaurį statybai. Gnivanės meras atmetė šiuos teiginius, pabrėždamas, kad įmonė nepasirašė jokių sutarčių su Rusijos bendrovėmis.

  Kulešovas taip pat sakė, kad prieš dieną aktyvistai išvežė į mišką ir sumušė vieną iš Gnivanės miesto tarybos atstovų.

  "Kaip 90-aisiais… trys ar keturi žmonės įgrūdo jį į automobilį, nuvežė į mišką, atėmė telefoną ir sumušė", — pasipiktino meras.

  Po incidentų vietos teisėsaugos institucijos iškėlė baudžiamąją bylą dėl chuliganizmo ir užpuolimo.

  Dar šia tema

  ES įvedė sankcijas šešioms bendrovėms dėl Krymo tilto statybos
  Kijevas apkaltino Rusiją Ukrainos uostų blokavimu Krymo tilto pagalba
  Kauno meras įtariamas verslu Kryme
  Tegai:
  Ukraina, Krymo tiltas

  Svarbiausios temos