00:50 2020 Rugpjūčio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1771
 • RUB86.3013
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  114

  Ukrainos prezidento administracijos pirmininko pavaduotojas Konstantinas Jelisejevas paragino Europą ir NATO įvesti ribojančias priemones ne tik toms bendrovėms, kurios dalyvavo Krymo tilto statyboje, bet ir tiems, kas juo naudojasi

  VILNIUS, spalio 12 — Sputnik. Rusijos Valstybės Dūmos deputatas Kryme Michailas Šeremetas pavadino Kijevo valdžios institucijų raginimus įvedinėti naujas sankcijas prieš Rusiją dėl Krymo tilto, absurdiškais ir sunkiai suvokiamais, rašo RIA Novosti.

  Anksčiau Ukrainos prezidento administracijos pirmininko pavaduotojas Konstantinas Jelisejevas paragino Europą ir NATO įvesti ribojančias priemones ne tik toms bendrovėms, kurios dalyvavo Krymo tilto statyboje, bet ir tiems, kas juo naudojasi.

  "Akivaizdu, kad Kijevo valdžios institucijos yra užsikrėtę pavojinga ir užkrečiama liga — neapykanta žmonijai. Jie jaučia malonumą kenkdami Krymo gyventojams, — sakė Šeremetas.

  Europos Sąjungai ir NATO pats laikas taikyti sankcijas "savo bajorams", Vakarai turėtų būti atsargūs iš Kijevo valdžia, kuri šiandien yra labai nuodinga, — pridūrė deputatas.

  Tiltas į Krymą iš Krasnodaro teritorijos yra ilgiausias Rusijoje, jo ilgis yra 19 kilometrų. Iš pradžių automobilių judėjimo pradžia buvo planuota 2018 metų gruodžio mėnesi, tačiau statybos buvo baigtos anksčiau, o pirmieji automobiliai per tiltą važiavo gegužės mėnesį. 2019 metų gruodžio mėnesį planuojama pradėti geležinkelio eismą per tiltą.

  Dar šia tema

  Ukraina apkaltino Rusiją "pavojingų situacijų" sudarymu Kerčės sąsiauryje
  Norvegijos delegacijos vadovas pavadino Krymą teisėta Rusijos dalimi
  Ukrainos politikas apipiltas krauju dėl skaldos Krymo tiltui
  Tegai:
  valdžia, Kijevas, Rusija, Krymo tiltas

  Svarbiausios temos