08:22 2020 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1091
 • RUB68.6301
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (29)
  69

  Sasekso kunigaikštis princas Haris ir kunigaikštienė Megan Markl laukia pirmagimio

  VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Kensingtono rūmai prmadienį oficialiai patvirtino seniai pasklidusius gandus apie  Sasekso kunigaikštienės nėštumą.

  "Jų didenybės Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė labai džiaugiasi, pranešdami, kad Sasekso kunigaikštienė susilauks pirmagimio 2019 metų pavasarį", — rašoma Kensingtono rūmų pranešime žiniasklaidai.

  Посмотреть эту публикацию в Instagram

  Публикация от Kensington Palace (@kensingtonroyal)

  Pranešime pabrėžiama, kad Jų didenybės dėkingi už visą paramą, kurią gavo iš žmonių visame pasaulyje po jų vestuvių gegužę ir jie patenkinti galėdami pasidalyti šia džiugia žinia su jais.

  Penktadienį, spalio 12 dieną, princas Haris su Megan lankėsi princo puseserės Eugenie ir jos sužadėtinio Jacko Brooksbanko vestuvėse, kurios vyko Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje, kur gegužės 19 dieną susituokė ir kunigaikščiai. Ten hercogienės suknelė vėl sukėlė įtarimų dėl nėštumo.

  Šiuo metu princas Harry su žmona Meghan vieši Autralijoje, kur per ilgiau kaip dvi savaites truksiantį oficialų vizitą taip pat aplankys Fidžį, Tongą ir Naująją Zelandiją, priklausančias Tautų Sandraugai – valstybių blokui, kurio dauguma narių yra buvusios Britanijos kolonijos.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (29)

  Dar šia tema

  Kembridžo hercogienė pagimdė trečią vaiką
  Trečias Viljamo ir Keit vaikas gavo vardą
  Princas Haris ir Megan Markl gaus Sasekso hercogų titulą
  Titului patvirtinti Megan Markl pusmetį lankys "hercogienės kursą"
  Tegai:
  Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos