20:49 2019 Liepos 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1226
 • RUB70.7370
  Lašelinė

  "Jie tik juokėsi": britė apako viena akimi dėl gydytojų aplaidumo

  © Фото: pixabay.com
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  36 0 0

  Stiprius merginos galvos skausmus medikai įvertino kaip dehidratacijos pasekmę ir siūlė pacientei daugiau gerti vandens, nors iš tikrųjų reikėjo gydyti naviką

  VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Didžiosios Britanijos gyventoja beveik visiškai apako viena akimi dėl gydytojų, kurie nepastebėjo, kad mergina turi smegenų naviką, aplaidumo, rašo "Daily Mail".

  2015 metais 24-erių metų Abbie Trinder iš Wednesbury pradėjo patirti stiprius galvos skausmus. Moteris su šia problema kreipėsi į gydytojus, tačiau šie rimtai neįvertino jos situacijos, pamanę, kad negalavimą išprovokavo dehidratacija.

  "Gydytojas kratėsi manęs ir sakė gerti daugiau vandens. Vieną kartą jis pasijuokė iš manęs ir pasakė, kad aš nesėdėčiau prieš jį, jei turėčiau tikrą migreną", ― pasakė Trinder.

  2016 metais britės rega pradėjo prastėti, po to ji kreipėsi į oftalmologą, kuris savo ruožtu išrašė merginai siuntimą atlikti tyrimus. Tyrimas parodė, kad Trinder turi gerybinį naviką, kuris paplito iki hipofizės.

  Tais pačiais metais navikas buvo iš dalies pašalintas, tačiau regos jau nepavyko atitaisyti. Dabar Trinder reguliariai stebima specialistų.

  "Navikas ir toliau auga. Jis pažeidė mano regos nervą, dėl to aš beveik visai apakau dešine akimi ir šiek tiek kaire, ir aš manau, kad laikui bėgant viskas tik blogės", ― pažymėjo Trinder.

  Smegenų navikas atsiranda dėl nekontroliuojamo smegenų audinio ląstelių, kraujagyslių, kaukolės nervų, kaukolės ir taip toliau dalijimosi. Liga dažniausiai pasireiškia stipriais galvos skausmais, mieguistumu ir vėmimu.

  Dar šia tema

  Medikai: savigyda gali privesti prie ligos komplikacijų
  Pritarta siūlymui leisti negaivinti paciento, jei jis išreiškia tokį norą
  Tegai:
  gydytojai, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos