14:07 2020 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.0964
 • RUB72.1052
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  45

  Nors lėktuvas RC-135V nepažeidė dviejų valstybių oro sienos, tačiau iš tokio atstumo jis galėjo rinkti informaciją apie oro gynybos sistemų išdėstymą Krymo ir Krasnodaro krašto teritorijoje

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. JAV lėktuvas RC-135V atliko žvalgybą prie pietinių Rusijos sienų, praneša Vakarų monitoringo šaltiniai.

  Žvalgybinis lėktuvas praskrido šalia Abchazijos, Krasnodaro krašto ir Krymo pakrančių. Tačiau jis nepažeidė dviejų valstybių oro sienos ir buvo virš Juodosios jūros vandenų.

  Lėktuvo radiolokaciniai pajėgumai leidžia jam atlikti žvalgybą iš tokio atstumo ir rinkti informaciją apie oro gynybos sistemų išdėstymą Krymo ir Krasnodaro krašto teritorijoje.

  ​Aktyvumas prie Rusijos sienų

  Pastaraisiais mėnesiais užsienio žvalgybinių lėktuvų ir dronų skrydžiai netoli Rusijos sienų tapo daug dažnesni. Spalio 19 dieną prie vakarinių Rusijos sričių buvo pastebėtas JAV karinių oro pajėgų orlaivis "Boeing RC-135U".

  Dar prieš kelias dienas JAV karinių oro pajėgų strateginis dronas buvo pastebėtas prie Krymo pakrantės, o prieš tai – netoli Kaliningrado srities.

  ​Rusijos gynybos ministerija ne kartą ragino Vašingtoną susilaikyti nuo tokių operacijų, tačiau bergždžiai.

  Dar šia tema

  JAV karinis lėktuvas atliko žvalgybą netoli vakarinių Rusijos sienų
  Tegai:
  žvalgyba, lėktuvas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos